Zbiórka Pomóż ocalić Rudego i Mruczka! - miniaturka zdjęcia

Pomóż ocalić Rudego i Mruczka! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż ocalić Rudego i Mruczka! - zdjęcie główne

Pomóż ocalić Rudego i Mruczka!

2 731 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Cieszymy się, że tu trafiłaś/eś, bo od Ciebie zależy czy uda nam się uratować te koty... Pomagamy kotom w gminie Nowe Warpno, sterylizujemy, leczymy, dokarmiamy. Ostatnie 2 lata udało nam się działać bez organizowania zrzutek, ale ta sytuacja przerosła nasze możliwości...

Pomóż nam wyleczyć Rudego i Mruczka i nie pozwól reszcie kotów zarazić się i cierpieć! 

Rudy i Mruczek (na zdjęciu powyżej) to dwa wolnożyjące kocury, niedawno dorodni przywódcy grupy 10 kotów we wsi Warnołęka. Dziś to cienie kocurów, którymi byli jeszcze 2 miesiące temu. Wychudzeni, brudni, z okropnym zapaleniem spojówek i rogówki, spuchniętymi obolałymi powiekami i błonami na gałkach ocznych...

To wszystko przez bardzo zaraźliwego herpeswirusa który atakuje oczy i układ oddechowy kotów, powodując krwawe rany w płucach, tchawicy i jamie ustnej zwierzęcia. Osłabienie przez wirusa finalnie prowadzi do śmierci kota, jeśli nie wdroży się odpowiedniego leczenia.

 Rudy (zdjęcie niżej) i Mruczek są bardzo osłabieni, cali w kleszczach- widać że już nawet nie mają siły czyścić swojego futerka... Przez ostatni miesiąc próbowaliśmy leczyć Rudego i Mruczka tabletkami, ale to nie przyniosło żadnych efektów. Było coraz gorzej. 

Musieliśmy zastosować antybiotyk w zastrzyku, którego jedna dawka to koszt 150 zł- kocury potrzebują co najmniej (być może więcej) 4 takie dawki, co daje 600 zł.

Ponadto zbieramy pieniądze na silne preparaty wzmacniające, które pozwolą kocurom dojść do siebie, a resztę kocic ( 10 ) zabezpieczą przed zarażeniem. Potrzebne są też preparaty do odrobaczenia, bo pasożyty utrudniają proces zdrowienia. 

Jeśli reszta kotów zarazi się, będzie to katastrofa! Są to dzikie koty, niektóre nie dające się nawet dotknąć co uniemożliwia leczenie. A herpeswirus zostaje na całe życie z kotem- można tylko łagodzić jego objawy. 

Bardzo prosimy - pomóż nam uratować Rudego i Mruczka oraz pozostałe koty. Tylko z Twoją pomocą damy radę... 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kocie Warpno - awatar

  Kocie Warpno

  30.06.2019
  30.06.2019

  Kochani, wrzucamy zdjęcia porównawcze, jak przebiega leczenie. Na dzień 18/06 wyglądało to następująco, jeśli chodzi o Mruczka (foto). Chłopak jest już prawie wyleczony, teraz podajemy preparat wzmacniający Zylexis w zastrzykach. Zatem musieliśmy mu podać dwa razy zastrzyk z antybiotyku Convenia - co dało łącznie 4 tygodnie antybiotykoterapii. Dziękujemy za wsparcie, bez Was by się nie udało!

  Zdjęcie aktualizacji 33 551

2 731 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 42

Deathwolf Tattoo - awatar
Deathwolf Tattoo
1 100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomasz Kubisztal - awatar
Tomasz Kubisztal
100
Aleksandra Kaczmarek - awatar
Aleksandra Kaczmarek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Amgorzata - awatar
Amgorzata
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij