Mistrzostwa Świata - nasz cel!

167 293 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 419 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Historyczny awans – Polska Reprezentacja Rugby na Wózkach po raz drugi na Mistrzostwach Świata!

Edit: Dzięki zaangażowaniu i niesamowitemu wsparciu wielu osób z całej Polski i nie tylko, ogłaszamy, że realizacja naszego celu jakim była zbiórka brakującej kwoty 200 000 złotych stałą się FAKTEM! 

W dniu 10.07.2018 kwotę 50 000 złotych w formie darowizny otrzymaliśmy od Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”– niesamowita jest MOC ludzkich serc. Dziękujemy wszystkim wspierającym oraz Fundacji „Mimo Wszystko” za tak wielką i hojną pomoc.

Nie zamykamy jeszcze chwilowo zbiórki na stronie pomagam.pl, a wszystkie ewentualne dodatkowe kwoty wpływające na konto zbiórki od tej pory (10.07.2018) przeznaczone zostaną w całości na tegoroczne  zgrupowania Reprezentacji Polski Rugby na Wózkach. 

Dziękujemy za spełnienie naszego marzenia!!!

1-2-3 RUGBY! 


A tekst zbiórki brzmiał następująco:)

Historyczny awans – Polska Reprezentacja Rugby na Wózkach po raz drugi na Mistrzostwach Świata! Nie było to proste. Wymagało to wiele lat ciężkiej pracy, ogromnej ilości godzin spędzonych na treningach, na zgrupowaniach, razem jako drużyna i indywidualnie, każdy zawodnik. Mamy to!

Rugby na wózkach (niegdyś zwane „murderball”) to obecnie najbardziej dynamicznie rozwijająca się dyscyplina paraolimpijska na świecie, ze swoimi korzeniami w koszykówce, hokeju na lodzie i futbolu amerykańskim. 

Sukcesy Biało-Czerwonych w ostatnich latach:

- 1 miejsce na Mistrzostwach Europy dywizji B – awans do dywizji A,

- 5 miejsce na Mistrzostwach Europy dywizji A – awans na Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata,

- 3 miejsce na Turnieju Kwalifikacyjnym do Mistrzostw Świata – awans na MŚ Sydney 2018!

Zasłużyliśmy ciężką walką i zaangażowaniem na zagranie na Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Australii w Sydney w terminie 5-10.08.2018! Ale nie odpoczywamy, tylko z podniesioną głową walczymy dalej o to, żeby tam być, zagrać z orzełkiem na piersi i z dumą reprezentować nasz kraj.

A teraz Was, Drodzy Kibice, Sponsorzy prosimy o wsparcie nie tylko kibicując nam, kiedy będziemy na boisku, ale także teraz, aby uzbierać brakującą kwotę. Wiemy, że 200 000zł, to nie jest mało, ale wiemy, że razem możemy to zrobić! Niestety fundusze, które otrzymujemy z Ministerstwa Sportu i Turystyki nie są w stanie w całości pokryć kosztów udziału w tak prestiżowej imprezę jak Mistrzostwa Świata.

W tym roku środki z Ministerstwa Sportu są wstanie zapewnić nam 1/3 kwoty potrzebnej nam, aby wziąć udział w Mistrzostwach w Sydney. Całość imprezy nie jest tanim przedsięwzięciem i będzie nas kosztować ponad 300 tysięcy złotych, w czym zawierają się: przelot (12 zawodników na wózkach, 6 osób ze sztabu technicznego) oraz koszty związane z zakwaterowaniem i częścią organizacyjną Mistrzostw w Sydney (płatne organizatorom Mistrzostw).

ALE liczymy na WAS. Wystarczy, żeby 2000 osób wpłaciło po 100 zł lub 20000 po 10 zł! Z jednej strony to strasznie dużo, ale wiemy, że jesteście z nami, tak samo, kiedy na boisku czujemy Wasze wsparcie, które dodaje niewyobrażalną ilość mocy, tak teraz też możemy to zrobić!

Dodatkowo, goni nas czas! Musimy wylecieć z Polski 28-29 lipca, żeby zdążyć się zaaklimatyzować, przyzwyczaić do innej strefy czasowej. Czekają nas jeszcze treningi na miejscu i klasyfikacja kilku naszych zawodników.

Nie tylko wpłaty są ważne, ale też to, żeby jak najwięcej osób dowiedziało się o zbiórce, bo wtedy uda się zrealizować NASZ cel! Dlatego udostępniajcie, komentujcie i pomóżcie nam pokazać się we wszystkich mediach, żebyśmy zagrali znowu po 8 latach na mistrzostwach świata.

Kilka dodatkowych informacji:

Powołani zawodnicy:

1. Krzysztof Kosider – drużyna ligowa IKS Jeźdźcy Mikołów

2. Dominik Rymer – drużyna ligowa Four Kings Warszawa

3. Tomasz Witkowski – drużyna ligowa Four Kings Warszawa

4. Krzysztof Kapusta – drużyna ligowa Flying Wings Rzeszów

5. Paweł Szostak – drużyna ligowa Flying Wings Rzeszów

6. Rafał Rocki – drużyna ligowa Balian Rugby Wielkopolska

7. Leszek Łachmanowicz – drużyna ligowa Flying Wings Rzeszów

8. Paweł Sierakowski – drużyna ligowa Balian Rugby Wielkopolska

9. Łukasz Szałabski – drużyna ligowa IKS Jeźdźcy Mikołów

10. Izabela Sopalska – Rybak – drużyna ligowa Four Kings Warszawa

11. Arkadiusz Henicz – drużyna ligowa Balian Rugby Wielkopolska

12. Mateusz Wawczak – drużyna ligowa IKS Jeźdźcy Mikołów

Trener: Janusz Kozak

Staff: Joanna Bauerfeind (manager), Ewelina Kamińska (fizjoterapeuta), Michał Spychała (fizjoterapeuta), Marian Kosider (mechanik), Grzegorz Więcław (trener mentalny)

W grupie Polska Reprezentacja spotka się z: USA, Kanadą, Wielką Brytanią, Francją i Kolumbią.

Mamy już harmonogram naszych meczy:

5.08.2018 Polska – Wielka Brytania

6.08.2018 Polska – Kanada

7.08.2018 Polska – Kolumbia

Polska Francja

8.08.2018 Polska – USA

9.08.2018 krzyżówki

10.08.2018 FINAŁ

Jak tylko będziemy mieć informacje na temat transmisji na żywo, niezwłocznie opublikujemy!

Śledźcie nas:

- fanpage FB: https://web.facebook.com/ReprezentacjaPolskiRugbynaWozkach

- Instagram: https://www.instagram.com/wheelchairrugby.poland/

- strona internetowa: https://www.sson.pl

RUGBY NO MERCY!

Wspierajcie Polską Kadrę!


Zachęcamy również do przekazywania darowizn na nasze cele statutowe na konto Stowarzyszenia Sportu Osób Niepełnosprawnych, które sprawuje pieczę nad Reprezentacją. Nr konta bankowego znajdziecie na naszej stronie www.sson.pl

PS. Darowizny można odliczyć od podatku 👍

Aktualizacje


 • Reprezentacja Polski w Rugby na Wózkach - awatar

  Reprezentacja Polski w Rugby na Wózkach

  13.07.2018
  13.07.2018

  Z całego serca dziękujemy Wam za wszystkie wpłaty, Waszą pomoc, wsparcie, wiadomości, udostępnienia i wszelkie pozytywne myśli kierowane w naszym kierunku. Uzbieranie tak gigantycznej kwoty na stronie pomagam.pl to wynik sumy ludzkich serc i jesteśmy Wam niesamowicie wdzięczni za tak piękny odzew, za tak wielką pomoc, która umożliwi nam udział w Mistrzostwach Świata 2018 w Sydney w Australii.

  W dniu dzisiejszym zamykamy konto zbiórki. Otrzymaliśmy również wsparcie od Fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko, Fundacji PZU, a także dotację z Ministerstwa Sportu.
  Dziękujemy za wszystko!

  Pozdrawiamy Was z całą mocą rugbowych serc
  Reprezentacja Polski Rugby na Wózkach

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.07.2018
  12.07.2018

  Powodzenia. Wasza wola walki przewyższa wszystko co widziałem w sporcie. Dziekuję.

 • Klimecka Paulina - awatar

  Klimecka Paulina

  12.07.2018
  12.07.2018

  Powodzenia! :) duma rozpiera!!! Pojedziecie i zwyciezycie!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.07.2018
  12.07.2018

  Powodzenia Panie i Panowie. Pozdrawiam

 • Kamil Bytner - awatar

  Kamil Bytner

  12.07.2018
  12.07.2018

  Powodzenia ! :)

 • Janusz - awatar

  Janusz

  12.07.2018
  12.07.2018

  Dacie radę! Trzymam kciuki za Was!

167 293 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 419 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 3 419

kolega - awatar
kolega
20
Magda - awatar
Magda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Alicja - awatar
Alicja
20
Rafał - awatar
Rafał
20
Przemysław Domagalska - awatar
Przemysław Domagalska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij