Zbiórka Zabieg Belli z pseudochodowli🙏 - zdjęcie główne

Zabieg Belli z pseudochodowli🙏

3 370 zł  z 3 300 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Grażyna Malak - awatar

Grażyna Malak

Organizator zbiórki

Nazywam się Grażyna Malak.Pomagam bezdomnym psom w ciężkie sytuacji.Dzisiaj proszę Was o wsparcie dka Berneńczyka -Belli ,wyciągniętej z psedochodowliByła na łańcuchu i miała tylko radzić.Bella ma dwa lata ma i nieszczęśliwie zerwała więzadło -koszt zabiegu 3 tyś.Poprosiła mnie o pomoc Pani  M.Zasada która przygarnęła Bellę ale nie stać jej na oplacenie zabiegu.Zbieramy na opłatę .Bella jest już po zabiegu-zaopiekowała się nią wspaniała osoba która ma już kilka takich biedaków w domu.Pomózmy tym cudownym ludzią jakąkolwiek  wpłatą .

Dziękuje bardzo🍀❤🐕.


Komentarze


 • Alicja Skorczyk - awatar

  Alicja Skorczyk

  22.10.2019
  22.10.2019

  Za fanty i miski.

 • Alicja Skorczyk - awatar

  Alicja Skorczyk

  03.10.2019
  03.10.2019

  Mala pomoc .😍😍😍

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.10.2019
  03.10.2019

  Na dobry początek

3 370 zł  z 3 300 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Grażyna Malak - awatar

Grażyna Malak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 46

Milena - awatar
Milena
1 000
magda b - awatar
magda b
10
Alicja Skorczyk - awatar
Alicja Skorczyk
220
izabela - awatar
izabela
20
Ewa Woźniak-Ostrowski - awatar
Ewa Woźniak-Ostrowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij