Zbiórka Pomóż Julce stanąć na równe nogi - miniaturka zdjęcia

Pomóż Julce stanąć na równe nogi

Zbiórka Pomóż Julce stanąć na równe nogi - zdjęcie główne

Pomóż Julce stanąć na równe nogi

1 226 zł z 75 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Anna Kapustka - awatar

Anna Kapustka

Organizator zbiórki

Mam na imię Julka, mam 3,5 roku. Urodziłam się z bardzo rzadką wadą nóżki - wrodzonym niedorozwojem kości udowej tzw. PFFD.  Moja lewa nóżka jest krótsza od prawej w tej chwili o 10 cm. W trakcie mojego wzrostu różnica ta będzie się zwiększała. Wg obliczeń lekarza może wynieść nawet 23 cm. Dlatego potrzebuję kosztownego, specjalistycznego, wieloetapowego leczenia oraz rehabilitacji po zabiegach operacyjnych. 

Na początku mojej długiej drogi czeka mnie operacja rekonstrukcji stawów biodrowego oraz kolanowego, która ma za zadanie przygotować moją kość udową do wydłużania. Jest to tzw. SuperHip - SuperKnee (Superbiodro - Superkolano). 

Aktualnie poruszam się na specjalnej ortoprotezie, która umożliwia mi korzystanie z uroków dzieciństwa i pozwala na codzienne funkcjonowanie. Dzięki niej mogę chodzić, biegać, skakać i bawić się. 

Pomimo codziennego zmagania się z moją niepełnosprawnością jestem bardzo dzielną, żywiołową dziewczynką, z dużą dawką pomysłów na nowe psoty i zabawy :):) 

Celem zbiórki pieniążków jest pokrycie kosztów pierwszej operacji, która planowo powinna odbyć się jesienią tego roku oraz kosztów rehabilitacji, która jest konieczna do powrotu do rzeczywistości.

Za każdą pomoc ja i moi rodzice bardzo dziękujemy. Zachęcam również do przekazania swojego 1% podatku na moje konto. 

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą 

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904

Cel szczegółowy 1%:  29170 Rydzewska Julia

Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”


Można również odwiedzić moją stronę na Facebooku wpisując w wyszukiwarce: Pomagamy Julce stanąć na równe nogi lub wpisując @rydzewskajulka, gdzie znajdują się wszystkie informacje jak można mi pomóc. (https://www.facebook.com/rydzewskajulka/?ref=bookmarks)


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Kasia i Wojciech Szpunarowie - awatar

    Kasia i Wojciech Szpunarowie

    15.01.19
    15.01.19

    życzymy powodzenia w zbiórce, Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości dziecko będzie zdrowe

    • Anna Kapustka - awatar

      Anna Kapustka - Organizator zbiórki

      16.01.19
      16.01.19

      Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc :)

1 226 zł z 75 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Anna Kapustka - awatar

Anna Kapustka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kasia i Wojciech Szpunarowie - awatar
Kasia i Wojciech Szpunarowie
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Bernadeta - awatar
Bernadeta
10
Piotr gatz - awatar
Piotr gatz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Natalia Śliwa - awatar
Natalia Śliwa
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij