Karetka dla Ukrainy na FRONT

740 zł  z 44 999 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Nasza fundacja od początku tej bezsensownej wojny wspiera aktywnie obywateli Ukrainy... organizujemy konwoje z pomocą humanitarną dostarczając niezbędną pomoc i ewakuując głównie matki z dziećmi....

Nawiązaliśmy bezpośrednią współpracę z wieloma instytucjami na terenie Ukrainy i staramy się wsłuchać w ich potrzeby.

Ostatnio zgłosili nam problem z brakiem karetek ...

Dlatego też zbieramy środki na zakup używanej karetki, którą z pełnym wyposażeniem chcielibyśmy przekazać na tereny objęte działaniami wojennymi.


Seit Beginn dieses sinnlosen Krieges unterstützt unsere Stiftung aktiv die Bürger der Ukraine ... wir organisieren Konvois mit humanitärer Hilfe, leisten die notwendige Hilfe und evakuieren hauptsächlich Mütter mit Kindern ....

Wir haben eine direkte Zusammenarbeit mit vielen Institutionen in der Ukraine aufgebaut und versuchen, auf ihre Bedürfnisse einzugehen.

Kürzlich haben sie uns ein Problem mit dem Mangel an Krankenwagen gemeldet

Daher sammeln wir Gelder für den Kauf eines gebrauchten Krankenwagens, den wir voll ausgestattet in die von Kampfhandlungen betroffenen Gebiete überführen möchten.


From the beginning of this senseless war, our foundation actively supports the citizens of Ukraine ... we organize convoys with humanitarian aid, providing the necessary help and evacuating mainly mothers with children ....

We have established direct cooperation with many institutions in Ukraine and we try to listen to their needs.

Recently, they reported to us a problem with the lack of ambulances ...

Therefore, we collect funds for the purchase of a used ambulance, which we would like to transfer fully equipped to the areas affected by hostilities.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • FUNDACJA PROMISSUM - awatar

  FUNDACJA PROMISSUM

  21.03.2022
  21.03.2022

  Jest i czeka .....

  Zdjęcie aktualizacji 90 925

740 zł  z 44 999 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 8

Dziękujemy - awatar
Dziękujemy
200
Owczarek Magdalena - awatar
Owczarek Magdalena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
T.A. - awatar
T.A.
50
E.W. - awatar
E.W.
100
Beata - awatar
Beata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij