Zbiórka Srokata kucynka czeka na cud - zdjęcie główne

Srokata kucynka czeka na cud

2 418 zł z 2 100 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Monika Zychma - awatar

Monika Zychma

Organizator zbiórki


W środę przyjechala do handlarza. A maksymalnie za dwa tygodnie  na świat przyjdzie na świat jej dziecko. Srokata kucynka bez imienia.

Jest bardzo zaniedbana, wychudzona i zawszona. Wytarty ogon świadczy o zarobaczeniu.A przecież w brzuchu ma źrebaka.

W tym stanie nie powinna być nawet transportowana.

Handlarz się nie zna. Jest po prostu wiejskim chlopem handlujacym końmi. Karmi ją owsem i gotowanymi ziemniakami. Kucyki nie mogą jeść owsa!

Mamy tydzień na zebranie 2000 pln na jej wykup.

Nie pozwólmy temu źrebakowi urodzić się u handlarza: niech od małego wie, że ludzie bywają cudowni: że głaszczą, karmią, dbają. Niech pozna boks pełen słomy, gdzie można spać do woli i pastwiska gdzie mozna szaleć. Pomóżmy Kucynce odzyskać wiarę w ludzi!  Niech będzie szczęśliwą matką, która będzie miała swoje dziecko na zawsze ze sobą,  swoje ostatnie dziecko.

pomożecie?

***

 Kucynka  jest w domu. Ze względu na zbierające sie mleko w wymionach postanowiliśmy spróbować przekonać handlarza, żeby móc zabrać ją wcześniej.Po wpłacie 500 zl zadatku wyraził zgodę. Jednak równo za tydzień musi otrzymać brakujące 2000 pln. W przeciwnym razie zabierze Kucynkę, prawdopodobnie juz z maleństwem. Poród na dniach.

Proszę pomóżcie nam je ocalić.

Aktualizacje


 • Monika Zychma - awatar

  Monika Zychma

  04.04.18
  04.04.18

  Udało się zebrać kwotę za życie kucynki i malucha. Czekamy na wyźrebienie :) Ogromnie dziękujemy w imieniu swoim, przyszłej mamy i malucha! Kwota, która będzie drobną nadwyżką pomoże w okolicach porodu w opiece weterynaryjnej. Ihhhaaa! Razem możemy więcej!

Komentarze


 • Ewa Szy - awatar

  Ewa Szy

  03.04.18
  03.04.18

  Mam nadzieję, że koszmar się dla kucynki i jej dziecka skończył i teraz będzie już tylko lepiej ❤❤❤

 • Agata H. - awatar

  Agata H.

  03.04.18
  03.04.18

  Niech jej i źrebaczkowi dobrze i bezpiecznie się u Was żyje.

  • Monika Zychma - awatar

   Monika Zychma - Organizator zbiórki

   03.04.18
   03.04.18

   Należy się im :-). Jak każdemu konikowi..Dziękujemy za pomoc !

 • Gosia Cz organizer+ wrotki = CAŁUS - awatar

  Gosia Cz organizer+ wrotki = CAŁUS

  03.04.18
  03.04.18

  Musi się udać <3

 • Krzysztof Myrda - awatar

  Krzysztof Myrda

  31.03.18
  31.03.18

  Zdrowiej :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.03.18
  31.03.18

  Od Kardasza

2 418 zł z 2 100 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób
Monika Zychma - awatar

Monika Zychma

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 48

MARTA GŁÓWKA - awatar
MARTA GŁÓWKA
65
Emilia Polkowska-Kamińska - awatar
Emilia Polkowska-Kamińska
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Od Kardasza - awatar
Od Kardasza
20
Ewa Szy - awatar
Ewa Szy
50
Bozena Kuraś - awatar
Bozena Kuraś
20
Milena Kozak - awatar
Milena Kozak
50
Iwona Jozek Dahm - awatar
Iwona Jozek Dahm
10
Krzysztof Myrda wpłata za fanty - awatar
Krzysztof Myrda wpłata za fanty
50
Agata H. - awatar
Agata H.
144

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij