Zbiórka Zakup wózka inwalidzkiego - zdjęcie główne

Zakup wózka inwalidzkiego

2 162 zł  z 2 240 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Drodzy moi przyjaciele nazywam się Katarzyna Wojtkiewicz, 

Zwracam się z prośbą o pomoc w sfinansowaniu zakupu wózka inwalidzkiego.

Mam 37 lat mieszkam w Domu Pomocy Społecznej „Mors” w Stegnie a sercem i duchem pochodzę z Miasta Cieszyna.

Jestem chora na genetyczną chorobę Zanik rdzenia-i móżdżku jestem na wózku od osiemnastego roku życia, a w Domu Pomocy Społecznej mieszkam prawie osiemnaście lat bo od 2000 roku.

Potrzebuję waszego wsparcia i hojności, oraz dobrego serca aby zakupić wózek elektryczny z regulacją, ponieważ moja choroba jest bardzo trudna gdyż trudno mi nawet wysiedzieć trzeba się położyć   I tak na przemian.

Uwielbiam jeździć do kościoła i na spacery.

Więc serdecznie proszę przez ręce Brata Sadoka  o hojność waszych serc i wierzcie mi że tego i innych gestów nie zapomnę i w modlitwie i w moim sercu będzie radość.

Wózek pomyślałby ktoś banalne a jednak dla osoby niepełnosprawnej prawa ręka.

 Dziękuję wszystkim za hojność i proszę o dobroć serca. więcej informacji na https://www.facebook.com/sadok.snopek

Kasia Wojtkiewicz.

Zamieszkała DPS Mors ul. Morska 11, 82-103 Stegna

Aktualizacje


 • Bonifratrzy - awatar

  Bonifratrzy

  30.03.2017
  30.03.2017

  Przesyłam stokrotki !

  Czyli STOKROTNE DZIĘKI - dla wszystkich którzy wsparli akcję finansowo lub udostępnili informacje . Nasza akcja trwała od jesieni. Zrobiliśmy zbiórkę w Kościele Bonifratrów w Cieszynie, bardzo dużo otrzymaliśmy od indywidualnych osób, zbieraliśmy poprzez ogłoszenie w gazecie Głos Ziemi Cieszyńskiej. Ostatni etap zbiórki był przez portal pomagam.pl , Wszystkie zebrane pieniądze trafiły na konto - Fundacja św. Jana Bożego w Łodzi. Tydzień temu wpłaciliśmy zaliczkę 9 tys. zł dla firmy ACUMOBIL z CHYBIA - która zajmuje się sprzedażą wózków inwalidzkich. Obecnie przekazujemy pozostałą kwotę. Koszt wózka to 11240 zł. Na Święta Kasia będzie miała radość z prezentu jako wspólnie zrobiliśmy. Elektryczny wózek inwalidzki z regulacjami. STOKROTNE DZIĘKI
  brat Sadok

  Zdjęcie aktualizacji 3 990

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.03.2017
  27.03.2017

  MarekK

  • Bonifratrzy - awatar

   Bonifratrzy - Organizator zbiórki

   29.03.2017
   29.03.2017

   dziękuję za wsparcie dla Kasi. Zamówienie na wózek już zostało złożone. Będzie radość na święta Wielkanocne

2 162 zł  z 2 240 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
teresa - awatar
teresa
50
Marek - awatar
Marek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij