Zbiórka Franek-ofiara bezmyślności ludzi - zdjęcie główne

Franek-ofiara bezmyślności ludzi

600 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Paulina Kubińska - awatar

Paulina Kubińska

Organizator zbiórki

Kochani!

Kolejny raz zwracamy się do was z prośbą.

Tym razem przedstawiamy wam los Franka- kota wolnożyjącego lecz niesamowicie oswojonego i spokojnego.

Franek pojawił się ok. rok temu. Lekarz u którego był przebadany określił jego wiek na około 8 lat. Podejrzewamy że był po prostu znudzoną zabawką, którą należy wyrzucić. Jest on kochanym miziakiem.

Niestety..

Niestety w dniu 24.08.2018r. Franek został potrącony przez samochód.

Zbiórkę musieliśmy uruchomić ponieważ gotówki potrzebujemy "na wczoraj!"

Co z Frankiem?

Opis pierwszego badania:

"Trudności w utrzymaniu pozycji stojącej na tylne kończyny (łapy rozjeżdżają się na boki). Błony śluzowe blado-różowe. Braki w uzębieniu. Brzuch miękki, niebolesny. Wyczuwalny pęcherz moczowy wielkości dużej pomarańczy. Kał w małej ilości (wypadł bezwładnie). Brak czucia ogona i kroczowego. Wyciśnięto pęcherz moczowy, ale nie do końca."

Niestety bez aparatu RTG nasza Pani doktor nie mogła nam więcej powiedzieć, więc udałyśmy się na konsultację do Kliniki w Toruniu.

Opis badania w Toruniu:

"Bezwład ogona, brak funkcji nerwów miednicznych od trzeciego wzwyż stąd upośledenie zwieracza zewnętrznego pęcherza moczowego i ostatniego odcinka jelita prostego wraz z zwieraczem."

Diagnoza: Oderwanie ogona między trzecim a czwartym kręgiem ogonowym

Co dalej?

Niestety nie wiemy co dalej będzie z Frankiem... Na początek musimy wykonać amputację ogonka. A później? Sami już nie wiemy...

Szukamy dla nie go miejsca w kocim hospicjum, doświadczonym domu, różnych fundacjach i nic.

Franek ma problem z oddawaniem moczu i kału w związku z czym potrzebna jest mu fachowa opieka. 

Jeżeli ktoś z was zna miejsce od którego możemy się zgłosić prosimy o informację w komentarzu, wiadomości prywatnej  lub na facebook'owej stronie " Stowarzyszenie S.O.S. dla Zwierząt Wąbrzeźno"


Prosimy o lepsze jutro dla FRANKA!!!!


600 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Paulina Kubińska - awatar

Paulina Kubińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Justyna Hertzig - awatar
Justyna Hertzig
30
Pawel Szefer - awatar
Pawel Szefer
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia - awatar
Sylwia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iwona Smolinska - awatar
Iwona Smolinska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij