Zbiórka Franek-ofiara bezmyślności ludzi - zdjęcie główne

Franek-ofiara bezmyślności ludzi

600 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Paulina Kubińska - awatar

Paulina Kubińska

Organizator zbiórki

Kochani!

Kolejny raz zwracamy się do was z prośbą.

Tym razem przedstawiamy wam los Franka- kota wolnożyjącego lecz niesamowicie oswojonego i spokojnego.

Franek pojawił się ok. rok temu. Lekarz u którego był przebadany określił jego wiek na około 8 lat. Podejrzewamy że był po prostu znudzoną zabawką, którą należy wyrzucić. Jest on kochanym miziakiem.

Niestety..

Niestety w dniu 24.08.2018r. Franek został potrącony przez samochód.

Zbiórkę musieliśmy uruchomić ponieważ gotówki potrzebujemy "na wczoraj!"

Co z Frankiem?

Opis pierwszego badania:

"Trudności w utrzymaniu pozycji stojącej na tylne kończyny (łapy rozjeżdżają się na boki). Błony śluzowe blado-różowe. Braki w uzębieniu. Brzuch miękki, niebolesny. Wyczuwalny pęcherz moczowy wielkości dużej pomarańczy. Kał w małej ilości (wypadł bezwładnie). Brak czucia ogona i kroczowego. Wyciśnięto pęcherz moczowy, ale nie do końca."

Niestety bez aparatu RTG nasza Pani doktor nie mogła nam więcej powiedzieć, więc udałyśmy się na konsultację do Kliniki w Toruniu.

Opis badania w Toruniu:

"Bezwład ogona, brak funkcji nerwów miednicznych od trzeciego wzwyż stąd upośledenie zwieracza zewnętrznego pęcherza moczowego i ostatniego odcinka jelita prostego wraz z zwieraczem."

Diagnoza: Oderwanie ogona między trzecim a czwartym kręgiem ogonowym

Co dalej?

Niestety nie wiemy co dalej będzie z Frankiem... Na początek musimy wykonać amputację ogonka. A później? Sami już nie wiemy...

Szukamy dla nie go miejsca w kocim hospicjum, doświadczonym domu, różnych fundacjach i nic.

Franek ma problem z oddawaniem moczu i kału w związku z czym potrzebna jest mu fachowa opieka. 

Jeżeli ktoś z was zna miejsce od którego możemy się zgłosić prosimy o informację w komentarzu, wiadomości prywatnej  lub na facebook'owej stronie " Stowarzyszenie S.O.S. dla Zwierząt Wąbrzeźno"


Prosimy o lepsze jutro dla FRANKA!!!!


600 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Paulina Kubińska - awatar

Paulina Kubińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Justyna Hertzig - awatar
Justyna Hertzig
30
Pawel Szefer - awatar
Pawel Szefer
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Sylwia - awatar
Sylwia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iwona Smolinska - awatar
Iwona Smolinska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij