Zbiórka Zobaczyć świat nie tylko w snach - zdjęcie główne

Zobaczyć świat nie tylko w snach

281 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Agnieszka Sałanowska - awatar

Agnieszka Sałanowska

Organizator zbiórki

Dar widzenia to jeden z cudów, dzięki któremu świat jest wspaniały.
Jeśli zaczyna brakować wzroku pojawia się mur i pustka. Tego właśnie doświadczyłam w wieku 42 lat.
Nazywam się Agnieszka Sałanowska i od kilku lat walczę aby znowu zobaczyć piękno tego świata. Początki były straszne - ja traciłam wzrok a lekarze odsyłali mnie bez żadnej pomocy. To koniec będzie pani niewidoma, nie ma dla pani ratunku - to były jedyne słowa, które słyszałam od lekarzy różnych klinik i szpitali. W 2015 roku przeszłam terapię komórkami macierzystymi w Polsce ( koszt 60 000,-)- wzrok w jednym oku trochę się ustabilizował i poprawił - niestety na krótko. W tej chwili widzę światło i cienie  bliskich mi osób, które przemieszczają się po domu.
Pragnę znowu wyjść z domu i zobaczyć słońce. Zobaczyć twarze córek, męża - to najbliższe mi osoby. Moja wnuczka pyta się  czy pomogę jej ułożyć puzzle. Jeszcze nie rozumie, ale ja jej tłumaczę że jestem chora i jak wyzdrowieje to pójdziemy na spacer i będziemy się bawić :)
Rosyjska klinika Eye and Plastic Surgery Centre wyraziła zgodę na podjęcie leczenia mojego wzroku. Jestem szczęśliwa, że jest dla mnie jakaś szansa. Póki ktoś daje nadzieje, nie mogę sobie pozwolić na odebranie tej szansy.
Przewidywany termin wyjazdu do kliniki na operację to październik.
Bardzo prosimy o wsparcie mojej walki o odzyskanie wzroku.
Z całego serca dziękujemy.


Aktualizacje


 • Agnieszka Sałanowska - awatar

  Agnieszka Sałanowska

  22.08.2018
  22.08.2018

  Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ ZA WSZELKĄ POMOC WCIĄŻ MAM NADZIEJĘ ŻE ODZYSKAM WZROK I BĘDĘ MOGŁA W PEŁNI CIESZYĆ SIĘ
  ŻYCIEM.

281 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Agnieszka Sałanowska - awatar

Agnieszka Sałanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Renata Kwiatkowska - awatar
Renata Kwiatkowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij