Zbiórka Sanacja - zdjęcie główne

Sanacja

160 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Tamara Jastrzębska - awatar

Tamara Jastrzębska

Organizator zbiórki

Koty, podobnie jak ludzie, mają kłopoty z zębami i dziąsłami.
Alarmującym sygnałem było dla nas to , że kicia podchodziła  do miseczki z zamiarem zjedzenia przygotowanego dla niej posiłku, by jednak ostatecznie z niego zrezygnować, odwrócić się i odejść. Suchą karmę natomiast połykała w całości. Kotka odczuwała silny ból podczas gryzienia, wskutek czego zniechęcała się do dalszej konsumpcji.

Kotka miała powiększone węzły chłonne podżuchwowe i  stan zapalny jamy ustnej, zęby szczęki pokryte kamieniem nazębnym i płytką bakteryjną. Potrzebny był zabieg sanacji. Wykonany został również test FIV/FeLV który na szczęście wyszedł ujemny. 

Prosimy o pomoc w  leczeniu . Pod swoją opieką mamy wiele kocich nieszczęść, bez Państwa pomocy nie damy rady opłacić leczenia. Prosimy pomóż nam pomagać. Dla nas i dla nich liczy się każda wpłata!

Aktualizacje


 • Tamara Jastrzębska - awatar

  Tamara Jastrzębska

  30.06.2018
  30.06.2018

  Misia podczas zabiegu sanacji.

  Zdjęcie aktualizacji 16 902

Komentarze


 • Alicja - awatar

  Alicja

  06.07.2018
  06.07.2018

  Życzę zdrowia kotkowi.

160 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Tamara Jastrzębska - awatar

Tamara Jastrzębska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Alicja - awatar
Alicja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Kryza - awatar
Katarzyna Kryza
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Dorota Jasińska - awatar
Dorota Jasińska
10
AnaB - awatar
AnaB
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij