Zbiórka Pomagamy Julii - zdjęcie główne

Pomagamy Julii

1 530 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób

Zbieramy brakujące 1500 zł do wyjazdu do Sanatorium w Jaworze na oddział neurologiczno-rehabilitacyjne. Sanatorium jest refundowane. Niestety towarzystwo opiekuna, niezbędnego w przypadku Julii, nie jest refundowane.

Julia urodziła się 19.07.2006 roku. W 2007 u Juli stwierdzono u naszej córki stwardnienie guzowate - wielonarządowa choroba powodująca zmiany w nerkach, sercu, gałkach ocznych, mózgu i skórze, częśto związana z niepełnosprawności intelektualną i padaczką. Po konsultacjach ze specjalistami (neurolog, nefrolog, kardiolog, okulista, endokrynolog oraz psycholog i logopeda) zostaliśmy skierowani na komisję lekarską, a ta uznała na podstawie przeprowadzonych badań i dokumentacji iż nasza Julia zalicza się do osób niepełnosprawnych i przyznano jej orzeczenie o niepełnosprawności.
Podczas pobytu w szpitalu w Katowicach stwierdzono u Julki epilepsję lekooporną i cechy autystyczne. Julka od 2 roku życia zażywa na stałe leki: wcześniej sabril, a teraz lamitrin, frisium oraz syrop hydroxyzinum.

U naszej córeczki stwierdzono opóźniony rozwój psychomotoryczny, wadę wymowy, hipotonię posturalną, występują również zaburzenia funkcji integracyjnych OUN, w tym integracji sensorycznej głównie regulacji napięcia, brak koordynacji ruchowej, poczucia ciała w przestrzeni, obniżenie zdolności planowania ruchów oraz pogłębiona lordoza. Dochodzą również problemy z koncentracją i uwagą oraz szybkie zmęczenie.

Postanowiliśmy się nie poddawać i sprawić aby nasza Julia mogła prawidłowo funkcjonować, rozwijać się i swobodnie komunikować się z rówieśnikami. 

Komentarze


  • www.idzpodprad.pl - awatar

    www.idzpodprad.pl

    19.08.2019
    19.08.2019

    „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

1 530 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób

Wpłaty: 40

Emcia G - awatar
Emcia G
10
Ania - awatar
Ania
70
Angelika Stanaszek - awatar
Angelika Stanaszek
20
Weronika - awatar
Weronika
50
Sylwia - awatar
Sylwia
8
Kinga Smaza - awatar
Kinga Smaza
74
Katarzyna Góra - awatar
Katarzyna Góra
50
Anna Dobrychłop - awatar
Anna Dobrychłop
43
Marek Szczepanik - awatar
Marek Szczepanik
100
Karolina Paliga - awatar
Karolina Paliga
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij