Zbiórka Pomagamy Julii - zdjęcie główne

Pomagamy Julii

1 530 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób

Zbieramy brakujące 1500 zł do wyjazdu do Sanatorium w Jaworze na oddział neurologiczno-rehabilitacyjne. Sanatorium jest refundowane. Niestety towarzystwo opiekuna, niezbędnego w przypadku Julii, nie jest refundowane.

Julia urodziła się 19.07.2006 roku. W 2007 u Juli stwierdzono u naszej córki stwardnienie guzowate - wielonarządowa choroba powodująca zmiany w nerkach, sercu, gałkach ocznych, mózgu i skórze, częśto związana z niepełnosprawności intelektualną i padaczką. Po konsultacjach ze specjalistami (neurolog, nefrolog, kardiolog, okulista, endokrynolog oraz psycholog i logopeda) zostaliśmy skierowani na komisję lekarską, a ta uznała na podstawie przeprowadzonych badań i dokumentacji iż nasza Julia zalicza się do osób niepełnosprawnych i przyznano jej orzeczenie o niepełnosprawności.
Podczas pobytu w szpitalu w Katowicach stwierdzono u Julki epilepsję lekooporną i cechy autystyczne. Julka od 2 roku życia zażywa na stałe leki: wcześniej sabril, a teraz lamitrin, frisium oraz syrop hydroxyzinum.

U naszej córeczki stwierdzono opóźniony rozwój psychomotoryczny, wadę wymowy, hipotonię posturalną, występują również zaburzenia funkcji integracyjnych OUN, w tym integracji sensorycznej głównie regulacji napięcia, brak koordynacji ruchowej, poczucia ciała w przestrzeni, obniżenie zdolności planowania ruchów oraz pogłębiona lordoza. Dochodzą również problemy z koncentracją i uwagą oraz szybkie zmęczenie.

Postanowiliśmy się nie poddawać i sprawić aby nasza Julia mogła prawidłowo funkcjonować, rozwijać się i swobodnie komunikować się z rówieśnikami. 

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • www.idzpodprad.pl - awatar

    www.idzpodprad.pl

    19.08.2019
    19.08.2019

    „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

1 530 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób

Wpłaty: 40

Emcia G - awatar
Emcia G
10
Ania - awatar
Ania
70
Angelika Stanaszek - awatar
Angelika Stanaszek
20
Weronika - awatar
Weronika
50
Sylwia - awatar
Sylwia
8
Kinga Smaza - awatar
Kinga Smaza
74
Katarzyna Góra - awatar
Katarzyna Góra
50
Anna Dobrychłop - awatar
Anna Dobrychłop
43
Marek Szczepanik - awatar
Marek Szczepanik
100
Karolina Paliga - awatar
Karolina Paliga
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij