Zbiórka Pomagamy Julii - zdjęcie główne

Pomagamy Julii

1 530 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób

Zbieramy brakujące 1500 zł do wyjazdu do Sanatorium w Jaworze na oddział neurologiczno-rehabilitacyjne. Sanatorium jest refundowane. Niestety towarzystwo opiekuna, niezbędnego w przypadku Julii, nie jest refundowane.

Julia urodziła się 19.07.2006 roku. W 2007 u Juli stwierdzono u naszej córki stwardnienie guzowate - wielonarządowa choroba powodująca zmiany w nerkach, sercu, gałkach ocznych, mózgu i skórze, częśto związana z niepełnosprawności intelektualną i padaczką. Po konsultacjach ze specjalistami (neurolog, nefrolog, kardiolog, okulista, endokrynolog oraz psycholog i logopeda) zostaliśmy skierowani na komisję lekarską, a ta uznała na podstawie przeprowadzonych badań i dokumentacji iż nasza Julia zalicza się do osób niepełnosprawnych i przyznano jej orzeczenie o niepełnosprawności.
Podczas pobytu w szpitalu w Katowicach stwierdzono u Julki epilepsję lekooporną i cechy autystyczne. Julka od 2 roku życia zażywa na stałe leki: wcześniej sabril, a teraz lamitrin, frisium oraz syrop hydroxyzinum.

U naszej córeczki stwierdzono opóźniony rozwój psychomotoryczny, wadę wymowy, hipotonię posturalną, występują również zaburzenia funkcji integracyjnych OUN, w tym integracji sensorycznej głównie regulacji napięcia, brak koordynacji ruchowej, poczucia ciała w przestrzeni, obniżenie zdolności planowania ruchów oraz pogłębiona lordoza. Dochodzą również problemy z koncentracją i uwagą oraz szybkie zmęczenie.

Postanowiliśmy się nie poddawać i sprawić aby nasza Julia mogła prawidłowo funkcjonować, rozwijać się i swobodnie komunikować się z rówieśnikami. 

Komentarze


  • www.idzpodprad.pl - awatar

    www.idzpodprad.pl

    19.08.19
    19.08.19

    „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

1 530 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób

Wpłaty: 40

Emcia G - awatar
Emcia G
10
Ania - awatar
Ania
70
Angelika Stanaszek - awatar
Angelika Stanaszek
20
Weronika - awatar
Weronika
50
Sylwia - awatar
Sylwia
8
Kinga Smaza - awatar
Kinga Smaza
74
Katarzyna Góra - awatar
Katarzyna Góra
50
Anna Dobrychłop - awatar
Anna Dobrychłop
43
Marek Szczepanik - awatar
Marek Szczepanik
100
Karolina Paliga - awatar
Karolina Paliga
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij