Zbiórka Pomagamy Natalce - zdjęcie główne

Pomagamy Natalce

1 480 zł  z 1 480 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób

Natalia urodziła się 21.02.2003 roku. Cierpi na mózgowe porażenie dziecięce (postać dyskinetyczna). Natalka to pogodna i uśmiechnięta 16 latka, która kocha muzykę. Obecnie cierpi na niedrożność jelit, przebywa w szpitalu. Choroba nie pozwoliła jej skorzystać z intensywnego turnusu rehabilitacyjnego. Ponieważ samodzielnie nie chodzi, wymaga systematycznej rehabilitacji. 

Pierwszy raz udało się zakwalifikować Natalkę na wyjazd do sanatorium do Ciechocinka, w terminie od 25 września do 16 października. Jednak opłata jaką należy wnieść to kwota 1680 zł (opłata za pobyt opiekuna z dzieckiem). Na koncie fundacji mamy 200 zł.

Nie pozwólmy, żeby szansa wyjazdu przepadła.
Bardzo prosimy nawet o najmniejsze wpłaty.

Komentarze


 • Barbara Potyrcha Jajczyk - awatar

  Barbara Potyrcha Jajczyk

  17.09.2019
  17.09.2019

  Pomagajmy

 • Dorota Wólczyńska - awatar

  Dorota Wólczyńska

  10.09.2019
  10.09.2019

  Zapłata za wylicytowaną książkę.

1 480 zł  z 1 480 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób

Wpłaty: 41

Piotr Słapa - awatar
Piotr Słapa
78
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Elwira - awatar
Elwira
90
Barbara Potyrcha Jajczyk - awatar
Barbara Potyrcha Jajczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iza Szwed - awatar
Iza Szwed
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij