Zbiórka Pomagamy Natalce - zdjęcie główne

Pomagamy Natalce

1 480 zł z 1 480 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób

Natalia urodziła się 21.02.2003 roku. Cierpi na mózgowe porażenie dziecięce (postać dyskinetyczna). Natalka to pogodna i uśmiechnięta 16 latka, która kocha muzykę. Obecnie cierpi na niedrożność jelit, przebywa w szpitalu. Choroba nie pozwoliła jej skorzystać z intensywnego turnusu rehabilitacyjnego. Ponieważ samodzielnie nie chodzi, wymaga systematycznej rehabilitacji. 

Pierwszy raz udało się zakwalifikować Natalkę na wyjazd do sanatorium do Ciechocinka, w terminie od 25 września do 16 października. Jednak opłata jaką należy wnieść to kwota 1680 zł (opłata za pobyt opiekuna z dzieckiem). Na koncie fundacji mamy 200 zł.

Nie pozwólmy, żeby szansa wyjazdu przepadła.
Bardzo prosimy nawet o najmniejsze wpłaty.

Komentarze


 • Barbara Potyrcha Jajczyk - awatar

  Barbara Potyrcha Jajczyk

  17.09.19
  17.09.19

  Pomagajmy

 • Dorota Wólczyńska - awatar

  Dorota Wólczyńska

  10.09.19
  10.09.19

  Zapłata za wylicytowaną książkę.

1 480 zł z 1 480 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób

Wpłaty: 41

Piotr Słapa - awatar
Piotr Słapa
78
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Elwira - awatar
Elwira
90
Barbara Potyrcha Jajczyk - awatar
Barbara Potyrcha Jajczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iza Szwed - awatar
Iza Szwed
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij