Zbiórka Sara czy guz? Nie bombie śmierci - zdjęcie główne

Sara czy guz? Nie bombie śmierci

2 510 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób

Olbrzymi guz listwy mlecznej, 2 metrowy łańcuch owinięty wokół szyi, resztki po obiedzie i nieszczelna buda - tak wyglądało dotychczasowe życie Sary, odebranej 16 lipca przez Inspektorów OTOZ Animals Iława.
Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc dla cudownej, przyjaznej suczki, która można powiedzieć śpi na tykającej BOMBIE. Olbrzymi nowotwór listwy mlecznej niebezpiecznie o sobie co chwilę przypomina i zagraża dalszemu życiu suczki. Teraz... kiedy pierwszy raz od 8 lat śpi spokojna w ciepłym pomieszczeniu, a nie na krótkim łańcuchu w zimnej budzie... MAMY MAŁO CZASU!
Po wstępnych badaniach dla Sary jest szansa, jest ratunek! Ograniczają nas tylko finanse. Przed nami bardzo ciężki okres, Sara potrzebuje specjalistycznej karmy, odpowiedniej opieki, długotrwałego leczenia. Po operacji będziemy musieli zapewnić jej podkłady, opatrunki, leki.. a to wszystko niestety kosztuje i to nie mało...
 RAZEM MAMY WIELKĄ MOC, PAMIETAJMY, KAŻDA ZŁOTÓWKA NA WAGĘ ZŁOTA!

https://www.facebook.com/inspektorat.otozanimals.ilawa/posts/1039398979568467 
https://www.facebook.com/events/292342194666971/?ti=icl


Aktualizacje


 • OTOZ Animals Inspektorat Działdowo - awatar

  OTOZ Animals Inspektorat Działdowo

  18.07.2018
  18.07.2018

  Kondycja Sary w dzień interwencji... dzięki Wam mogliśmy zakupić jej specjalną karmę, która pozwoli wrócić jej do pełni sił...
  Zwiększyliśmy cel zbiórki o 500 zł, ponieważ po przeliczeniu uznaliśmy, że lepiej zabezpieczyć się większą kwotą. Chcemy mieć pewność, że będziemy mogli zapewnić Sarze 100% tego co potrzebuje, aby mogła powrócić do zdrowia. Niestety taka karma - Sara musi jeść 4-5 porcji dziennie oraz leki swoje kosztują.
  Jeszcze raz dziękujemy! Bez Was nie bylibyśmy w stanie jej pomóc!

  Zdjęcie aktualizacji 17 552

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.07.2018
  18.07.2018

  Adopcja Zwierząt Lidzbark Welski

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.07.2018
  18.07.2018

  3mam kciuki!

 • Samanta - awatar

  Samanta

  17.07.2018
  17.07.2018

  Trzmaj się Maleńka, trzymam kciuki <3

2 510 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób

Wpłaty: 76

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Lucjan Szwarc - awatar
Lucjan Szwarc
10
Bożena Labierowska - awatar
Bożena Labierowska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Arek Kuciński - awatar
Arek Kuciński
20
Magdalena Olszewska - awatar
Magdalena Olszewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij