Czy życie bez bólu jest możliwe?

2 290 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób

Sawa najprawdopodobniej urodziła się w 2007 roku i zapewne od tego czasu przebywała w Schronisku w Korabiewicach. W grudniu 2017 roku trafiła do domu tymczasowego do Ani i Michała. W DT uzyskała więcej uwagi - wizyty wet potwierdziły konieczność drogiego zabiegu stomatologicznego! Sawa bowiem ma bardzo popsute zęby i żyje w bólu. Zabieg wyznaczony jest na 13 lutego 2018, poprzedzony musi być wizytą u kardiologa.

Odpowiedzialna będzie za to dr Jodkowska na SGGW.  Zabieg będzie obejmowału sunięcie startych  połamanych i chorych zębów, które oprócz oczywistego bólu  (korzenie na wierzchu) powodują poważny stan zapalny w buzi,  ale i w całym organizmie, co poważnie rzutuje na stan jej stawów (opinia dr. Zdeba ) i niejasne wyniki tarczycy. A stawy bolą ja tak bardzo obecnie, że tymczasowi opiekunowie znoszą ja ze schodów  ( przednie łokcie bolą ja najbardziej ).

Po co jest tez zabieg? Kto chce z Was życ w bólu? Nikt, prawda? Kolejna sprawa - chory pies, a a do tego starszy ma zmiejszone szanse adopcyjne. Jesli więc ma znaleźć dom stały, musi być zdrowa! A tutaj jest wasza rola - robimy zrzutkę po 2zł!

-------
Jaka jest Sawa?
Sunia jest bardzo przyjacielska, lubi ludzi, uwielbia głaskanie, na spacer musi mieć ochotę. Grzecznie chodzi na smyczy.  Jest uległa, zorientowana na człowieka, otwarta na nowe osoby. Sawa miewała w schronisku kontakt z dziećmi i była wobec nich bardzo delikatna i ostrożna. Nie jest to pies, który będzie bawił się z dziećmi. To starsza Pani, która szuka domu na jesień swojego życia. Dogaduje się z obcymi psami jak i suczkami. Obecnie mieszka z psem rezydentem. Idealny dom dla niej to mało aktywny, najlepiej z ludźmi którzy są na emeryturze/pracują w domu i mają czas na opiekowanie się starszym psem.
Jest wykastrowana, zaszczepiona, odrobaczona i zachipowana. Podczas pielęgnacji i zabiegów weterynaryjnych nie stwarza żadnych kłopotów. Przebywa w DT w Warszawie. Chcesz ją poznać? Pisz [email protected]

Faktury dotyczące Sawy:Aktualizacje


 • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

  Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona

  05.02.2019
  05.02.2019

  Drodzy Darczyńcy, dziękujemy Wam za wsparcie w 2018 roku. Sawa nadal przebywa w DT. Na schroniskową opiekę wet wydaliśmy ponad 160 tyś zł. Większość faktur było płaconych nie o czasie, mieliśmy zaległości, gorsze momenty. Wychodziliśmy z problemów dzięki Wam. Obecnie rozpoczęliśmy akcję na 2019 rok. Każda wpłata jest więcej niż potrzebna! https://pomagam.pl/pozwolzyc2019
  Rozważcie ustawienie stałego niewielkiego przelewu co miesiąc - darowiznę rozliczycie w PIT, a naszym zwierzakom zapewnicie stabilizację, która jest tak bardzo potrzebna w życiu schroniska. Dane do przelewu znajdziecie tu www.schronisko.info.pl/nakarm-zwierzaka Zwracamy się do Was też z prośbą o przekazanie waszego 1% podatku - gwarantujemy, że zwierzaki wykorzystają go w 100%! Wystarczy w PIT podać numer KRS 0000135274, a w cel szczegółowy wpisać „Korabiewice”. Dołączcie też do grupy https://www.facebook.com/groups/fotokorabiewice by sledzić nasze losy bliżej (a tyle się dzieje)! Dzięki za waszą dobroć!

  Zdjęcie aktualizacji 25 614

Komentarze


 • Aga Jas - awatar

  Aga Jas

  13.02.2018
  13.02.2018

  I jak zawsze życzę zakończenia zbiórki pozytywnie 🙋🏻‍♀️ Gorąco pozdrawiam wszystkich wspierających i dobre dusze z Korabek 😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.02.2018
  13.02.2018

  nawet największa suma składa się z pojedynczych złotówek- każda pomoc jest cenna

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.02.2018
  10.02.2018

  Powodzenia :)

2 290 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób

Wpłaty: 81

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aga Jas - awatar
Aga Jas
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Gabriela Wiśniewska - awatar
Gabriela Wiśniewska
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena - awatar
Magdalena
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij