Zbiórka Innowacje dla lepszej pomocy! - zdjęcie główne

Innowacje dla lepszej pomocy!

6 651 zł  z 6 398 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Pomóż zebrać środki finansowe na nowy sprzęt do gabinetu weterynaryjnego w elbląskim schronisku

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu prowadzone jest przez OTOZ Animals od 2009 roku. Wiele udało nam się już zmienić. Powstały nowe przestronne boksy dla psów i dwa duże wybiegi dla kotów. Zakupiliśmy klimatyzowany kontener dla kotów szukających nowych rodzin. Zadaszyliśmy wszystkie boksy dla psów. Co roku kupujemy nowe, ocieplane budy.

Niestety koszty utrzymania prawie 300 zwierząt są tak ogromne, że zawsze na coś brakuje.

Każdego roku w maleńkim gabinecie weterynaryjnym, jaki znajduje się w schronisku, wykonywanych jest prawie 500 zabiegów sterylizacji i kastracji. Zarówno zwierząt przebywających w schronisku jak i kotów wolnożyjących. Gabinet weterynaryjny, z powodu wciąż rosnących kosztów utrzymania schroniska jest niedofinansowany a znajdujący się w nim sprzęt daje wiele do życzenia.

Pora wziąć się i za to. Na ten moment niezbędne jest wymienienie stołu operacyjnego na nowocześniejszy i zakup lampy operacyjnej, której obecnie nie ma wcale.

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc w zebraniu funduszy na te dwie rzeczy, które ułatwią naszej Pani weterynarz pracę i spowodują poprawę warunków zabiegowych.

Przed nami jeszcze długa droga do sprawienia, by gabinet weterynaryjny w naszym schronisku wyglądał jak przystało na te czasy, ale od czegoś musimy zacząć. Wierzymy, że dzięki Waszej pomocy, krok po kroku, uda nam się spełnić marzenia i ratowanie zwierząt w elbląskim schronisku będzie jeszcze bardziej efektywne.

Zdjęcie opisu zbiórki Innowacje dla lepszej pomocy!Zdjęcie opisu zbiórki Innowacje dla lepszej pomocy!

Oto "bohaterzy" naszej pierwszej zbiórki

O takim sprzęcie właśnie marzymy.

Nowy, regulowany stół operacyjny oraz czteroogniskowa, bezcieniowa lampa operacyjna.

Bardzo prosimy o pomoc!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • HOGWART_ELBLĄG - awatar

  HOGWART_ELBLĄG

  26.07.2016
  26.07.2016

  Pamiętajmy, dobro powraca !

 • Ania - awatar

  Ania

  09.06.2016
  09.06.2016

  Każdy żywy organizm zasługuje na pomoc w potrzebie. Każdy chory cierpi tak samo. Warto ukoić każdy możliwy ból. Pomagajcie!

  • OTOZ Animals Schronisko w Elblągu - awatar

   OTOZ Animals Schronisko w Elblągu - Organizator zbiórki

   27.06.2016
   27.06.2016

   <3 Dziękujemy!!!

 • Przemysław - awatar

  Przemysław

  10.03.2016
  10.03.2016

  Mam kota od Was STENEK pozdrawiamy całą rodziną

  • OTOZ Animals Schronisko w Elblągu - awatar

   OTOZ Animals Schronisko w Elblągu - Organizator zbiórki

   27.06.2016
   27.06.2016

   <3 Dziękujemy!!!

 • Andrzej - awatar

  Andrzej

  07.03.2016
  07.03.2016

  Mam nadzieję że szybko zbierzemy.

  • OTOZ Animals Schronisko w Elblągu - awatar

   OTOZ Animals Schronisko w Elblągu - Organizator zbiórki

   27.06.2016
   27.06.2016

   <3 Dziękujemy!!!

 • Patrycja - awatar

  Patrycja

  07.03.2016
  07.03.2016

  Pomagamy :)

  • OTOZ Animals Schronisko w Elblągu - awatar

   OTOZ Animals Schronisko w Elblągu - Organizator zbiórki

   27.06.2016
   27.06.2016

   <3 Dziękujemy!!!!

6 651 zł  z 6 398 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Iza Ch-L - awatar
Iza Ch-L
10
Alina Wróbel - awatar
Alina Wróbel
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
HOGWART_ELBLĄG - awatar
HOGWART_ELBLĄG
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
13
Agnieszka - awatar
Agnieszka
5 601
Ania - awatar
Ania
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij