Zbiórka Pomóż dogrzać schronisko! - zdjęcie główne

Pomóż dogrzać schronisko!

240 zł  z 1 017 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

CEL ZBIÓRKI

Ostatnie lata przyzwyczaiły nas do stosunkowo ciepłych i łagodnych zim. Jednak w tym roku pogoda wyjątkowo nas nie rozpieszcza. Ujemne temperatury, śnieg, mroźny wiatr - to wszystko przekłada się na trudniejsze warunki dla naszych zwierzaków. Pomieszczenia dogrzewane są piecami elektrycznymi , które działają na najwyższych obrotach co w tym roku generuje wyjątkowo duże koszty. Wyliczyliśmy że samo ogrzewanie kosztuje nas miesięcznie ok 1017 zł - i właśnie taka kwota jest celem naszej zbiórki.  Fundacja utrzymuje się z wpłat z 1%, pomocy darczyńców oraz współpracy z gminami, jednak co roku koszty działalności przewyższają przychody. Dlatego będziemy ogromnie wdzięczni za każde wsparcie, które pozwoli nam dalej pomagać.

KIM JESTEŚMY?

Fundacja Małych Braci zajmuje się pomocą bezdomnym zwierzętom od ponad 12 lat. Przez większość lat działała nieoficjalnie jako przytulisko w Opolu niosąc pomoc wielu bezdomnym psom i kotom. Po wielu miesiącach starań we wrześniu 2015 roku udało się otworzyć pełnoprawne schronisko dla zwierząt w nowym miejscu. Aktualnie schronisko działa w miejscowości Paryż (gmina Pokój, woj. opolskie) w malowniczym otoczeniu łąk i lasów blisko 40 km od Opola.
Stare budynki gospodarstwa domowego udało się zaadoptować na potrzeby zwierzaków. Psy mają tutaj całodobowy dostęp do dużych wybiegów z widokiem na pola, a dla kotów została zbudowana specjalna woliera na świeżym powietrzu do której mają dostęp 24h na dobę. Myślimy, że udało nam się stworzyć na prawdę bardzo dobre warunki dla zwierzaków. Dużej części znajdujemy nowe domy, jednak najstarsze zwierzaki, którym dużo trudniej znaleźć dom, mają u nas komfortowe warunki w doczekiwaniu starości.

"Kostek - pies uratowany pies"

CO NAS WYRÓŻNIA?

Po pierwsze: położenie z dala od zabudowań mieszkalnych, wśród łąk i lasów. Takie otoczenie ma z pewnością  pozytywny wpływ na komfort zwierzaków przebywających w schronisku.
Po drugie: całodobowy dostęp do dużych wybiegów  widokiem na łąki. Schronisko składa się z 3 dużych oraz 3 mniejszych wybiegów w których zwierzaki są grupowane wg charakteru. Większość łączy się w grupy. Zwierzaki które dopiero co są przyjęte do schroniska muszą 2 tygodnie przebywać w kwarantannie. Pozostałe, które mają problemy z przystosowaniem się do życia w grupie mają swoje miejsca w kojcach, z których rotacyjnie są wypuszczane na mniejsze wybiegi. Tak więc nasi podopieczni mają bardzo dobre warunki, których ciężko szukać w większości schronisk gdzie żyją raczej na małej powierzchni.


PIKNIK ORGANIZOWANY PRZY SCHRONISKU


240 zł  z 1 017 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia Krakowska - awatar
Sylwia Krakowska
50
Piotr Jankowski - awatar
Piotr Jankowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij