Zbiórka SchroniskoDlaZwierząt w Puławach - miniaturka zdjęcia

SchroniskoDlaZwierząt w Puławach

Łukasz Fejdyk - awatar

Łukasz Fejdyk

Organizator zbiórki

Witam wszystkich, nazywam się Łukasz Fejdyk i jestem mieszkańcem Puław. Jest to nieduże miasteczko, zamieszkałe nie tylko przez ludzi ale również przez zwierzęta. Nie każde ma jednak właściciela, zdarzają się również przypadki że część z nich zgubiło swą drogę do domu. Przebywają one w schronisku dla bezdomnych zwierząt, gdzie mają zapewniony dach nad głową. Jednak nie tylko to potrzebne jest do egzystencji- fauna (nie ważne czy to psy czy koty) muszą także coś zjeść (od zwykłych suchych karm po specjalistyczne, ryż, makaron dla psów, marchewki). Do tego potrzebne są również wszelkiego rodzaju witaminy czy odżywki. Jest to bardzo ważne, gdyż odpowiednie żywienie pozwala zwierzakom pozostać w bardzo dobrej kondycji (a to z kolei może przyczynić się do ich szybszego opuszczenia schroniska w wyniku adopcji). Samo pożywienie jednak i dach nad głową to wciąż nie wszystko- pamiętajmy o tym, że szczególnie teraz, w nadchodzącej zimnej porze roku, należy faunie zapewnić odpowiednią temperaturę w boksach (a ją można osiągnąć poprzez wyściełanie ich kocami dającymi ciepło). Co prawda nie każdy z nas ma czas aby wyprowadzać charytatywnie zwierzaki na spacery, ale możemy im pomóc w inny sposób, a mianowieice kupując najróżniejsze rzeczy takie jak poduszki (niech mają chociaż odrobinkę luksusu w swojej niewesołej sytuacji!), wykładziny, chodniki. Od czasu do czasu zwierzę należy umyć, aby sierść cały czas lśniła i zachwycała wszelkie osoby decydujące się na adopcję. W związku z tym potrzebne będą również ręczniki, szampony, odżywki czy nawet zwykłe szczotki i nożyczki. Zwierzak odkarmiony, ma gdzie spać, ładnie wygląda, ale takie ciągłe przebywanie w boksie na pewno jest bardzo nudne (kto nie wierzy w moje słowa niech wyprowadzi chociaż raz zwierzaka na spacer, nawet nie macie pojęcia z jaką radością rozprostuje łapy). W przypadku braku ludzi gotowych do wędrówek ze zwierzakiem pomóc mogą również wszelkie zabawki, tunele, piłeczki czy gryzaki (gryzaki są szczególnie ważne, gdyż dzięki nim zwierzęta ścierają sobie zęby). Jeżeli jednak pojawi się jakiś wolontariusz to wiadomo- aby spacer mógł przebiec spokojnie należy zapewnić smycze i obroże. Potrzeba wielu rzeczy, dokładniejszą listę mają państwo podaną na tej stronie internetowej http://zwierzaki.pulawy.pl/pomoc-rzeczowa/.

Idzie świąteczny czas, pokażmy całej Polsce że nie myślimy tylko o odpoczynku w gronie najbliższych, ale pamiętamy również o tych najmniejszych, bezbronnych, zapomnianych. Ukażmy swoje dobre serca, to jest tak ważne, szczególnie teraz w okresie świąt Bożego Narodzenia. Osobiście dla mnie ta akcja ma szczególną wartość, gdyż jestem Rodzimowiercą Słowiańskim i dla mnie dbanie o Naturę (a więc florę i faunę) stanowi szczególny obowiązek. Udowodnijmy więc, że  wszyscy Polacy cieszą się nie tylko z wolnego czasu ale i również są gotowi nieść radość, uśmiech, szczęście innym, zwłaszcza zaś tym o których społeczeństwo często zapomina. Niech państwo popatrzą na to zdjęcie jednego z kotków przebywających w schronisku, nazywa się Ingrid. Czyż nie widok tak uśmiechniętej mordki nie jest czymś bardzo przyjemnym? Spowodujmy więc aby wszystkie zwierzaki w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Puławach mogły się tak uśmiechać :) 

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Łukasz Fejdyk - awatar

  Łukasz Fejdyk

  03.12.18
  03.12.18

  Jednak muszę zrezygnować z przedstawiania, jakie produkty chcę zamówić bo w aktualnościach posty mogę dawać tylko co 12 godzin, a w jednym mi się print screen zakupów nie zmieści W każdym bądź razie- planuję zakup 27 produktów za kwotę 1104 złotych. Proszę was więc o udostępnianie tej zbiórki, informowanie o nich swoich znajomych, by choćby wpłacali po 10 złotych. Nie muszą dawać dużych kwot, również dobre będzie działanie gdy wiele osób przeleje tą jedną dyszkę. Co prawda parę procent i tak zostanie z tej zbiórki zabrane (na utrzymanie tego serwisu), ale tę dziurę mam nadzieję w jakiś sposób uda się nam zlikwidować Ps co prawda karmy nie uda mi się za pomocą tej strony zamówić, no ale już trudno- zamiast tego dołożyłem inne suweniry. Pamiętajmy jednak, że jeszcze 7,5% weźmie sobie ta strona za możliwość przeprowadzenia tej potrzebnej zbiórki :/ Cóż, postaram się pokryć te straty

Komentarze

 • Wolo - awatar

  Wolo

  05.12.18
  05.12.18

  Super inicjatywa :-)

  • Łukasz Fejdyk - awatar

   Łukasz Fejdyk - Organizator zbiórki

   05.12.18
   05.12.18

   Stwierdzenie takie przyjmuje oczywiście z godnością Uśmiechem, dobrym nastrojem, radością:) Dziękuje również za wsparcie przez Ciebie uczynione, Zapewniam że zwierzaki będą na pewno zadowolone Może uda mi się króciutki filmik nakręcić z ich reakcji Bo wiem że widok tych wesołych mordek zapewni wspaniały nastrój aż do wakacji Jestem dumny, że taką akcję to ja przeprowadzam, Że to nie ktoś inny lecz ja zwierzętom wiarę w ludzkość przywracam Ale nie stałoby się to bez Waszego wsparcia, także dobrych rąk Twoich! Dlatego mogę Cię zapewnić że i Ciebie i innych będę wychwalał w pieśniach swoich! Kto wie, może najdzie mnie wena i Wam zadedykuję jakiś utwór (mam nadzieję że nie mały) Udowadniacie że ludzkość jest dobra, dla mnie to widok jest naprawdę wspaniały! Niestety, grać nie potrafię, obce mnie są instrumenty (i to nie ważne czy gitara, perkusja czy jakiś inny dęty), Więc może w pieśni Was Darczyńcy sławić nie dam rady Ale sądzę że do wiosny ułożę dla Was wiersz wspaniały:)

Łukasz Fejdyk - awatar

Łukasz Fejdyk

Organizator zbiórki

Wpłaty - 27

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Wolo - awatar
20
Wolo
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Ewelina - awatar
30
Ewelina
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Bartosz Wroblewski - awatar
100
Bartosz Wroblewski
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.