Zbiórka WOŚP ponad wszystko - zdjęcie główne

WOŚP ponad wszystko

25 zł
Wpłaciły 2 osoby
Sebastian Małecki - awatar

Sebastian Małecki

Organizator zbiórki

Siema, z tej strony Sebastian.

Zachęcam Was do zbiórki internetowej na rzecz Wielkiej Fundacji w naszym kraju. Dla Fundacji która dała życie nie jednej osobie. Dla Fundacji która okazuje serce innym ludziom. Z racji na to co się wydarzyło w ostatnim czasie ogromna rzesza ludzi załamała się razem ze mną z wydarzeń, które miały miejsca 13 i 14 stycznie. Wydarzenia które nie powinny mieć miejsca w karcie historii, wydarzenia, które miały ogromny wpływ na dalsze życie wielu osób.
Pokażmy, że mamy serca i potrafimy się nimi dzielić z innymi. Pokażmy, że potrafimy walczyć o dobro innych osób, które tego dobra potrzebują. Nie pozwólmy aby ten dzień zaprzepaścił wszystko, aby ślad po nas zaginął.
Zachęcam Was do pomocy mi we wsparciu Fundacji jaka jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
Nie pozwólmy dzielić narodu na dobry i zły, zjednoczmy się wszyscy i podzielmy tym co mamy w nas najcenniejsze- SERCEM.
Każda złotówka zebrana na mojej zbiórce będzie przekazana bezpośrednio na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każda Nasza złotówka nie podlega żadnym dodatkowym opłatom, tyle ile uda nam się uzbierać tyle zostanie wpłacone na konto WOŚP.

Liczę  na moich znajomych, że poświęcą chwile na przeczytanie tego teksu i podzielą się sercem dla innych.

25 zł
Wpłaciły 2 osoby
Sebastian Małecki - awatar

Sebastian Małecki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Sebastian Małecki - awatar
Sebastian Małecki
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij