Akcja Dobroczynna Dla Sąsiada

2 650 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Łasińska - awatar

Barbara Łasińska

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo

Miesiąc Akcji Dobroczynnej "Dla Sąsiada" dobiega końca - wynik zaskoczył nas wszystkich. Z planowanych 2.000 zł Dobroczyńcy internetowi przekazali 2.600 zł. W sumie wszystkie darowizny w online i offline to kwota 5.074,08 zł . 

Kilka słów podziękowania dla Wszystkich Dobrodziejów. Radość p. Sebastiana widać w Jego oczach. 

Dokumenty czekają na rozpatrzenie w PFRON. Dowiedzieliśmy się iż te złożone w czerwcu, lipcu i sierpniu / wtedy kończy się dofinansowanie / będą opiniowane we wrześniu. Nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie czekać na decyzję ...trzymajmy kciuki za maksymalne dofinansowanie wniosku.

Szanowni Państwo,

jako sołectwo Konarzew podjęliśmy się pomocy dla naszego niepełnosprawnego Sąsiada. Pan Sebastian ma 44 lata, mieszka w Konarzewie, urodził się z rozszczepem kręgosłupa. Aktualnie porusza się tylko po domu z pomocą kul i w obuwiu ortopedycznym.

Z powodu skomplikowanej sytuacji domowej przez lata nie wychodził z domu. Sytuacja ta uległa zmianie i Pan Sebastian chce być uczestnikiem życia na zewnątrz, bywać wśród sąsiadów. Aby to było możliwe potrzebny jest skuter elektryczny. Sprzęt taki kosztuje ok. 10.000 zł. Dobrzy Ludzie z otoczenia postarali się i pomagają w uzyskaniu wsparcia instytucjonalnego z PFRON i opieki społecznej. Brakuje nadal 2.000 zł, które musi wpłacić wnioskodawca, jako wkład własny. Kwota ta przerasta możliwości finansowe Pan Sebastiana, który utrzymuje się z renty inwalidzkiej. Chcemy pomóc w zebraniu tego wkładu w ramach Rekreacyjnej Akcji Dobroczynnej „Dla Sąsiada". Zapraszamy do aktywnego udziału w wydarzeniu. Połączmy po raz kolejny przyjemne z pożytecznym. 

Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy  biegaczy, rowerzystów, piechurów, motocyklistów. Zwracam się zatem do Państwa z gorącą prośbą o finansowe wsparcie, będące dopełnieniem akcji dobroczynnej „Dla Sąsiada". Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny, zaś uczestnicy oraz kibice proszeni będą o wpłatę dobrowolnych datków na cel akcji. Jeśli zdarzy się ,iż uzbieramy kwotę wyższą niż zakładana w zbiórce, to nadwyżka  wykorzystana zostanie na rehabilitację dla Pana Sebastiana, który nigdy nie korzystał z takiej formy usprawnienia leczniczego. 

Od roku 2015 Mieszkańcy Konarzewa wielokrotnie okazywali swoje Dobre Serca – zarówno w Szlachetnej Paczce, jak koncertach charytatywnych na rzecz osób potrzebujących. Zawsze były to osoby spoza naszej wioski. Tym razem mamy możliwość pomóc bardzo lokalnie – jednemu spośród nas. Jako organizatorzy wierzymy, iż Dobre Serce Konarzewa zabije mocniej po raz kolejny. Zbiórka jest otwarta również dla społeczności spoza sołectwa. Czy to w gminie, powiecie, regionie czy w kraju – bliżej lub dalej– wszyscy jesteśmy Sąsiadami. 

Zwolennicy tradycyjnych przelewów mogą przekazać darowizny na konto bankowe.  Ponieważ jako sołectwo nie mamy konta bankowego (brak osobowości prawnej) zatem korzystamy z konta bankowego naszego Stowarzyszenia RAZEM DLA KONARZEWA. Nr konta znajdą Państwo  w naszych materiałach informacyjnych dotyczących akcji. 

Szczegóły wydarzenia od 4 czerwca br podawane będą  na profilu sołeckim  oraz na stronie internetowej sołectwa za wiedzą oraz zgodą Beneficjenta.

https://www.facebook.com/SolectwoKonarzew

http://www.solectwo-konarzew.pl

Za okazane zrozumienie i pomoc w imieniu Organizatorów oraz Pana Sebastiana serdecznie  dziękuję - Barbara Łasińska – sołtys Konarzewa.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 650 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Łasińska - awatar

Barbara Łasińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Zofia - awatar
Zofia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Grześ - awatar
Grześ
50
Jerzy i Grażyna K - awatar
Jerzy i Grażyna K
100
Kornelia - awatar
Kornelia
20
Swietłana Masłoń - awatar
Swietłana Masłoń
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ania P - awatar
Ania P
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij