Zbiórka Sekitan - kot, który przeżył... - zdjęcie główne

Sekitan - kot, który przeżył...

550 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Zdjęcie opisu zbiórki Sekitan - kot, który przeżył...

Sekitan - kot, który przeżył...

SEKITAN to niespełna roczny kocurek, który został zebrany ze środka jezdni, gdzie leżał potącony przez samochód. Uderzony w głowę, z zakrwawionym pyszczkiem, przekrwionym okiem i nie reagującą na światło źrenicą. Kocurek z podejrzeniem krwiaka wewnątrzczaszkowego (brak reakcji wzrokowych i wechowych) trafił do lecznicy, pod całodobową opiekę weterynaryjną. Pobyt w szpitaliku w oczekiwaniu na wchłonięcie się krwiaka i koniecznosć ciągłej obserwacji weterynaryjnej, w razie pogorszenia stanu kota, leki, odżywianie dożyle - to spore koszty, ale dzięki temu kotek ma sznsę na powrót do zdrowia.

JEST, CHOĆ MOGŁO GO NIE BYĆ... Walczy i powoli odzyskuje zdrowie (zaczął jeść).

Zdjęcie opisu zbiórki Sekitan - kot, który przeżył...

Zeskrobany z ulicy

W żargonie kociarzy o takich kotach mówi się, że są "zeskrobane z ulicy". Możemy takim kotom jak Sekitan pomagać, tylko dzięki Waszemu wsparciu. Sekitan dostał szansę. Przeżył...

Kocurek liczy na Waszą pomoc. Pomóżcie mu zrobić kolejny krok ku pełnemu zdrowiu.

Zdjęcie opisu zbiórki Sekitan - kot, który przeżył...

Kim jesteśmy?

"Neko" znaczy "kot". Jesteśmy grupą wolontariuszy Fundacji Hospicjum dla Kotów bezdomnych, działającą na terenie Wrocławia. Połączyła nas chęć niesienia pomocy kotom bezdomnym, porzuconym, skrzywdzonym. Prowadzimy domy tymczasowe dla kotów bezdomnych, w których są one leczone i socjalizowane. Następnie szukamy dla nich odpowiedzialnych opiekunów.

Zdjęcie opisu zbiórki Sekitan - kot, który przeżył...

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowa - awatar

  Anonimowa

  26.04.2016
  26.04.2016

  Myszko Kochana walcz o zdrowie! A my dwunożni pomożemy!😘

 • Urszula - awatar

  Urszula

  26.04.2016
  26.04.2016

  Najlepszego kocurku badz zdrow

550 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wpłaty: 11

Dorota - awatar
Dorota
20
Jola - awatar
Jola
25
Sławomir - awatar
Sławomir
100
Ania - awatar
Ania
10
Waldemar - awatar
Waldemar
25
Michał - awatar
Michał
10
Ewelina - awatar
Ewelina
100
Aleksandra - awatar
Aleksandra
200
MARIA - awatar
MARIA
20
Anonimowa - awatar
Anonimowa
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij