Zbiórka DUŻE SERCE na małe nakrętki - zdjęcie główne

DUŻE SERCE na małe nakrętki

2 611 zł  z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Gierwatowska - awatar

Agnieszka Gierwatowska

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo! Znajomi i nieznajomi! 

W szkole, w której pracuję, przy pomocy uczniów i pracowników od kilku lat udawało mi się zebrać w roku szkolnym ok. 1 tonę plastikowych nakrętek i pomóc małemu, choremu dziecku. 

Niestety epidemia i obostrzenia spowodowały, że nie jest możliwa zbiórka na terenie szkoły, dlatego proszę o pomoc w zakupie pojemnika, który pojawiłby się na zewnątrz przed szkołą. Wtedy nadal moglibyśmy pomagać ❤

Za każdą wpłatę, nawet najmniejszą, DZIĘKUJĘ 💕 w imieniu chorych dzieciaczków, którym będziemy mogli pomóc. 

DOBRO TO JEDYNA RZECZ, KTÓRĄ SIĘ MNOŻY, GDY SIĘ JĄ DZIELI... parafrazując słowa Alberta Schweitzer'a.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Gierwatowska - awatar

  Agnieszka Gierwatowska

  01.12.20
  01.12.20

  Szanowni Państwo! Serduszko już służy mieszkańcom i pomaga choremu chłopcu. W Dzień życzliwości oficjalnego otwarcia dokonał sam Krzyś Czupryn, dla którego ta pomoc jest dedykowana. W ciągu 2 tygodni od momentu pojawienia się pojemnika przed VLO już 2 razy serce zostało napełnione po same brzegi. To, że możemy pomagać, to Państwa zasługa :-) Więcej zdjęć na https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3310631525729622&id=100003484220922

  Zdjęcie aktualizacji 59 048

Komentarze


 • Martyna (uczennica klasy 2cg) - awatar

  Martyna (uczennica klasy 2cg)

  23.09.20
  23.09.20

  Dokładam swoją cegiełkę

  • Agnieszka Gierwatowska - awatar

   Agnieszka Gierwatowska - Organizator zbiórki

   23.09.20
   23.09.20

   Suuuuper, dziękuję 💕

2 611 zł  z 2 200 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Gierwatowska - awatar

Agnieszka Gierwatowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 47

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dorota Mucha - awatar
Dorota Mucha
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Asia Sz. - awatar
Asia Sz.
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kasia i Kamil - awatar
Kasia i Kamil
180
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wojciech Sołśnia - awatar
Wojciech Sołśnia
80

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij