Zbiórka Sercem z Australią APEL O POMOC - zdjęcie główne

Sercem z Australią APEL O POMOC

9 369 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 189 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Animal Rescue Poland - awatar

Animal Rescue Poland

Organizator zbiórki

UWAGA APEL O POMOC dla wolontariuszy ratujących zwierzęta dotknięte pożarami w Australii.   #4Australia

Miliony istnień cierpi i umiera w męczarniach, wszystkie, bez wyjątku: zwierzęta dzikie, domowe i gospodarskie. Cierpią niewyobrażalnie bez względu na gatunek, a ludzie tracą wszystko co mają, walczą do utraty tchu o życie i zdrowie swoich rodzin. Rozumiemy, że robią co mogą, ratują tyle na ile starcza im sił i środków. Rozumiemy, że obliczu takiego kataklizmu ratują przede wszystkim swoich bliskich.

Siedzimy bezpiecznie w swoich domach, nie walczymy o życie najbliższych, nie zmagamy się ze zniszczeniem i żywiołem, który nie zna litości dla nikogo. Pomożemy bo możemy. Bo nie możemy patrzeć jak płonie Australia i jej dzieci. Poruszeni i zmobilizowani stajemy ramię w ramię by pomóc Australii. By pomóc tym, którzy sami sobie nie poradzą...

POLSKA jest pełna aniołów, które dzięki trudnej historii naszego Narodu nie mogą patrzeć obojętnie na cierpienie innych. Musimy wesprzeć tych cudownych ludzi, którzy wyciągają pomocną dłoń do poparzonych zwierząt, często za cenę własnego bezpieczeństwa. Jesteśmy gotowi by wspólnie  zawalczyć o każde istnienie, wszystkie tak samo cenne w obliczu zagłady.

Lokalnym organizacjom brakuje już dosłownie wszystkiego: leków do ratowania życia, zdrowia, uśmierzania bólu… nawet na humanitarne eutanazje będące często jedynym sposobem ulżenia poparzonym zwierzętom w niewyobrażalnym cierpieniu.


W imieniu wszystkich zwierząt, które ucierpiały w wyniku plądrujących Australię pożarów otrzymaliśmy błaganie o pomoc od organizacji WILDLIFE RESCUERS, która współpracuje z nami od 2016 roku  . 

Wspaniali ludzie ratujący dzikie zwierzęta proszą dziś Was o otwarcie serc i wsparcie. Nie dla siebie samych lecz dla tych, którym ratują życie. Jest ich tysiące, a ogrom cierpienia przytłacza i rozrywa wolontariuszom serca. Australia umiera w ogniu, unikatowe ekosystemy przepadają bezpowrotnie. Pomóżmy, by ogień nie zgarną wszystkiego.

Każdy może pomóc, każdy może przyczynić się czynnie do ratowania zwierząt z dewastujących kontynent pożarów. Wpłacajcie tyle środków ile możecie. Wierzymy w Was, w wasze serca pełne miłości i zrozumienia, oraz w przyszłość. Wiemy, że jest szansa by ugasić ogień i przywrócić równowagę. Ugaśmy wspólnie ból i cierpienie wszystkich, którzy znaleźli się w ogniu Australii.

Teraz kontynent potrzebuje natychmiastowej pomocy finansowej by rdzenni mieszkańcy Australii nie wymarli w gryzącym dymie i rozwścieczonych płomieniach… a na to wezwanie nie mogliśmy zostać obojętni. 

Odwiedzajcie profile organizacji ratujących zwierzęta z pożarów w Australii, piszcie słowa otuchy, wpłacajcie pieniądze, pokażcie im, że nie są sami w tej walce.

Wszystkie środki zostaną przekazane do : https://wildliferescuers.org.au na leczenie zwierząt poparzonych w pożarach buszu.

Aby wesprzeć bezpośrednio wejdź na profil FB organizacji: 

https://www.facebook.com/WildlifeRescuersInc/

Wiemy, widzimy i wyciągamy do Australii pomocną dłoń. Modlimy się za Was i za deszcz który uspokoi to piekło. Nie jesteście sami.

#4Australia

Komentarze


 • Ania i Marti - awatar

  Ania i Marti

  11.01.2020
  11.01.2020

  nie poddawajcie się ❤️

 • Iwona Brzozowska - awatar

  Iwona Brzozowska

  10.01.2020
  10.01.2020

  Na biedne zwierzaczki w Australii

 • NatBurzowa - awatar

  NatBurzowa

  09.01.2020
  09.01.2020

  Całym sercem z Australią ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.01.2020
  07.01.2020

  Powodzenia

9 369 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 189 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Animal Rescue Poland - awatar

Animal Rescue Poland

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 189

WYCHOWANKOWIE ZPM BURSA Grudziądz - awatar
WYCHOWANKOWIE ZPM BURSA Grudziądz
120
EV EV - awatar
EV EV
20
Kasia - awatar
Kasia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Piotr T - awatar
Piotr T
50
MONIKA - awatar
MONIKA
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij