Zbiórka Punkt przedszkolny w Sercówce - miniaturka zdjęcia

Punkt przedszkolny w Sercówce

Zbiórka Punkt przedszkolny w Sercówce - zdjęcie główne

Punkt przedszkolny w Sercówce

1 450 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 

Jesteśmy Stowarzyszeniem Formacji Chrześcijańskiej "Sercówka". Nasza działalność zaczęła się w roku 2007, kiedy postanowiliśmy stworzyć dom dla ludzi młodych, którzy domu nie mieli. Na przestrzeni wielu lat siedziba Stowarzyszenia, znajdująca się niedaleko Koluszek we wsi Wierzchy, była miejscem "nowego startu" w życiu osób zagubionych. Obecnie prowadzimy dom rekolekcyjny dla grup zorganizowanych, jak również przyjmujemy gości na dni skupienia oraz odpoczynku.  

W 2019 roku przy Sercówce powstała świetlica "Dzieci Serca." Zadaniem tego dzieła jest kształtowanie postaw, opartych na wartościach chrześcijańskich, takich jak dobroć, wrażliwość na potrzeby innych, współczucie, empatia, szacunek, życzliwość, uczciwość, pragnienie stawiania pytań i poszukiwania prawdy, co jest konsekwencją uczenia się osobowej relacji z Bogiem. Ważne jest
dla nas stworzenie atmosfery sprzyjającej nawiązywaniu relacji, tworzeniu więzi między dziećmi oraz uczenie się modlitwy, wprowadzenie dzieci w przestrzeń życia duchowego, czemu służą katechezy tematyczne. 

Pragniemy, by to dzieło się rozwijało, dlatego postanowiliśmy wyremontować budynek starej stodoły. Chcemy otworzyć punkt przedszkolny dla dzieci,
aby zaopiekować się tym dobrem, które niosą w sobie, a które niestety tendencje światowe próbują wymazać, pokazując młodym wartości, sprzeczne z życiem
w wolności. Naszym celem jest uczyć dzieci myślenia oraz dokonywania mądrych
i trwałych wyborów. 

Prosimy o wsparcie naszej inicjatywy. W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 19 w Sercówce jest sprawowana Msza Święta za wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób wspierają naszą działalność. 

Dziękujemy za każdy dobry gest.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 450 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 9

HAnia - awatar
HAnia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bozena Słaby - awatar
Bozena Słaby
200
Anna Fijałkowska - awatar
Anna Fijałkowska
100
Paulina Pawlak - awatar
Paulina Pawlak
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij