Zbiórka Zakup skanera żył na oddział. - zdjęcie główne

Zakup skanera żył na oddział.

13 121 zł  z 27 000 zł (Cel)
Wpłaciło 313 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Serduszka Z Matki Polki W Łodzi - awatar

Serduszka Z Matki Polki W Łodzi

Organizator zbiórki

 Jesteśmy rodzicami dzieci z wadami serca, które leczone są na oddziale kardiologii i kardiochirurgii w Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Postanowiliśmy założyć tą zbiórkę by zakupić bezkontaktowy iluminator naczyniowy AccuVein AV400 (Skaner żył) na oddział kardiologii w Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, to bezpieczne, przenośne i podręczne urządzenie (trzymane w ręce lub na statywie) do iluminacji naczyniowej, umożliwiające zlokalizowanie żył powierzchniowych. Urządzenie emituje światło podczerwone oraz widzialne i niewidzialne promieniowanie laserowe, które wykorzystane jest do lokalizacji żył podskórnych oraz podświetlenia ich pozycji na skórze bezpośrednio nad żyłami. Wizualizacja żył dokonuje się dzięki wchłanianiu promieniowania podczerwonego przez hemoglobinę we krwi.

Każdy pobyt na oddziale wiąże się z pobraniem krwi do badań lub założeniem wenflonu, to urządzenie zaoszczędziłoby naszym pociechom dużego stresu i ból który temu towarzyszy. Wiele dzieci, ze względu na małe, cienkie żyłki, musi być wiele razy kute, wiele dzieci ma też problem by gęsta krew leciała, to urządzenie ułatwiłoby zadanie Panią, które pobierają krew na oddziale.
Pieniądze ze zbiórki trafią na konto Fundacji "Mamy Serce", która zajmuje się oddziałem kardiologii i kardiochirurgii w Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, później zakupi skaner na oddział.

Jako Rodzice dzieci z wadami serc prosimy Wszystkich o jakiekolwiek wpłaty, by ulżyć w cierpieniu i stresie naszym serduszkowym pociechom. 

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych serduszek i w imieniu personelu oddziału.

Aktualizacje


 • Serduszka Z Matki Polki W Łodzi - awatar

  Serduszka Z Matki Polki W Łodzi

  28.08.2017
  28.08.2017

  Dnia 09.08.2017r. Skaner żył został przekazany do Kliniki Kardiologii w Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Oby dobrze się sprawował. :) Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim darczyńcom.
  A tu opisane całe wydarzenie przez Gazetę Wyborczą:
  http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35136,22211363,skaner-zyl-w-klinice-kardiologii-zeby-dzieci-mniej-cierpialy.html?disableRedirects=true
  I inni ;) :
  http://www.rynekzdrowia.pl/Aparatura-i-wyposazenie/Lodz-ICZMP-otrzymal-skaner-zyl,175455,5.html
  http://tvtoya.pl/news/show/16912,1

  Zdjęcie aktualizacji 7 377

Komentarze


 • Antoś Rzepka - awatar

  Antoś Rzepka

  18.07.2017
  18.07.2017

  Dla wszystkich małych Serduszek

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.07.2017
  10.07.2017

  😊

 • Przyjaciele Martynki Dyba - awatar

  Przyjaciele Martynki Dyba

  26.06.2017
  26.06.2017

  Duuuużooo duuużooo zdrowia dla wszystkich serduszek! :))

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.05.2017
  16.05.2017

  LEOŚ pomaga :)

 • asti - awatar

  asti

  03.05.2017
  03.05.2017

  powodzenia

13 121 zł  z 27 000 zł (Cel)
Wpłaciło 313 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Serduszka Z Matki Polki W Łodzi - awatar

Serduszka Z Matki Polki W Łodzi

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 313

Mateuszek Łazarski - awatar
Mateuszek Łazarski
50
Antoś Rzepka - awatar
Antoś Rzepka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonim - awatar
Anonim
20
Kamila Kujawa - awatar
Kamila Kujawa
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aneta Chmura - awatar
Aneta Chmura
20
ANTOŚ RZEPKA - awatar
ANTOŚ RZEPKA
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij