Zbiórka By serce Nataszy mogło bić - zdjęcie główne

By serce Nataszy mogło bić

207 446,5 zł  z 201 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 726 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

NATASZA MICHALSKA - LUBIN, WOJ. DOLNOŚLĄSKIE 


Nataszka ma 4 latka. To uśmiechnięta, wesoła dziewczynka chcąca zdobywać świat. Kochamy ją wszyscy - mama, tata, braciszek... Nawet w najgorszych snach nie spodziewaliśmy się, że przyjdzie nam walczyć o Jej życie!


Natasza urodziła się ze śmiertelną wadą serca, jaką jest krytyczna stenoza aortalna. W późniejszym czasie zdiagnozowano u niej także wrodzone wodonercze. Każdy dzień jest dla nas cudem. Z dnia na dzień nasza córeczka traci siły, Jej serduszko jest niewydolne. Z bólem serca patrzy się na dziecko, które po kliku sekundach zabawy musi usiąść, a Jej małe ciałko walczy by złapać oddech. Ciężko jest mojemu matczynemu sercu żyć z myślą, że następny dzień może być już dniem bez ukochanej córeczki...

Udało się znaleźć ratunek w Austrii, w klinice w Linz. Termin przyjęcia wyznaczony został na 20 listopada. Jednak cena, jaką musimy zapłacić za życie naszej córeczki jest dla nas nie do udźwignięcia. Ponad 240 tysięcy - to łączny koszt operacji, transportu i pobytu Nataszki w Linz. Do końca października musimy zebrać potrzebną kwotę, by nasza malutka Iskierka nie straciła szansy na życie. Dlatego błagam każdego o pomoc! Proszę pomóżcie nam uratować Nataszkę!


Na pasku zbiórki uwzględnione zostały środki zgromadzone do tej pory w toku prowadzenia zbiórki na innym portalu w wysokości 39 966, 49zł.


Zapraszamy do grupy z licytacjami dla Nataszki na FB: 

https://www.facebook.com/groups/1023322714991443/


Aktualizacje


 • "FUNDACJA ESPERO - NADZIEJA DLA DZIECI" - awatar

  "FUNDACJA ESPERO - NADZIEJA DLA DZIECI"

  04.11.2022
  04.11.2022

  UDAŁO SIĘ! NATASZKA PRZEJDZIE OPERACJĘ SERCA W LINZ!
  Nasza radość nie ma końca, zbiórka naszej małej Bohaterki osiągnęła 100%. Pasek na zbiórce pomniejszony został o wartość darowizny, jaka wpłynęła dla Nataszki w wysokości 40 tysięcy złotych. Pozwoliło nam to osiągnąć upragniony cel i zakończyć zbiórkę.
  Przed Nataszą decydująca bitwa, którą już niebawem stoczy w austriackiej klinice. Bitwa o zdrowie i życie, ta najważniejsza!
  Dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie. To dzięki Waszym cudownym sercom i ogromnemu zaangażowaniu dobiegliśmy do mety. Wierzymy, że z tak wspaniałą armią dobrych ludzi, Nataszka szybko dojdzie do siebie i wreszcie będzie mogła cieszyć się beztroskim dzieciństwem!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.11.2022
  04.11.2022

  Powracaj do zdrowia

 • Radosław E - awatar

  Radosław E

  02.11.2022
  02.11.2022

  ,,Szpitale są nie dla dzieci i strasznie głupie!" Jerzy Żerko.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.11.2022
  01.11.2022

  Jezu, Ty się tym zajmij.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.11.2022
  01.11.2022

  Życzę Ci dużo zdrówka maleńka. Mam nadzieję że się uda i zbierzesz całą kwotę. Pomogę Ci w tym❤️

 • Salezjańska Szkoła Podstawowa w Lubinie- społeczność szkolna - awatar

  Salezjańska Szkoła Podstawowa w Lubinie- społeczność szkolna

  31.10.2022
  31.10.2022

  Uczniowie, nauczyciele, rodzice pomagają Nataszy❤️! Bądź dzielna!😚

207 446,5 zł  z 201 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 726 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 1 726

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Mariusz Holeniewski - awatar
Mariusz Holeniewski
50
SPCHOBIENIA(kl.5a, Słodkie pomaganie) - awatar
SPCHOBIENIA(kl.5a, Słodkie pomaganie)
300
stefania - awatar
stefania
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij