Nowe baterie do wózka

2 401 zł  z 2 400 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Jakub Woś - awatar

Jakub Woś

Organizator zbiórki

Ile kosztuje niezależność? Każdy ma swoją odpowiedź. W moim przypadku jest to dokładnie 2400 złotych. Tyle właśnie kosztują akumulatory do mojego wózka elektrycznego.

Cześć wszystkim! Nazywam się Kuba. Mam 29 lat. Mieszkam we Wrocławiu. Pracuję, studiuję, żyję! Nie zwykłem prosić o pomoc, lecz przypadek jest nie cierpiący zwłoki.

Kilka dni temu, mój nieodłączny towarzysz Meyra Optimus 2, odmówił posłuszeństwa. Po oględzinach okazało się, że swego kresu życia doszły baterie.  Nie byłem na to przygotowany, stąd ta zbiórka. 

Wózek ten pomaga mi w codzienności - bez niego jestem jak bez nóg! Mimo, że nogi mam ;)

Dowód tutaj: 

Obiecuję, że żadna Wasza złotówka nie pójdzie na marne. Wózek jest ciągle eksploatowany i mamy też wiele planów na ten rok.

Jeśli ktoś chce poznać mnie bliżej, zachęcam do obejrzenia wywiadu.

Aktualizacje


 • Jakub Woś - awatar

  Jakub Woś

  20.03.2018
  20.03.2018

  Dziękuję!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.2018
  20.03.2018

  Kuba, jesteś bardzo inspirującym człowiekiem. Dajesz mi także dużo siły, bo wiem, że mimo trudności można sobie poradzić. Chyba zakończyłem twoją zbiórkę, wpłaciłem by było zgodnie. Wywiad naprawdę mnie wzruszył. Powodzenia!

  • Jakub Woś - awatar

   Jakub Woś - Organizator zbiórki

   21.03.2018
   21.03.2018

   Kubo, cieszę się, że w jakiś sposób ja Tobie też pomogłem. Trudności, zawsze są do pokonania. Róbmy krok do przodu a one staną się historią. Wszystkiego dobrego!

 • Katarzyna Karwat - awatar

  Katarzyna Karwat

  19.03.2018
  19.03.2018

  Trzymaj się Kuba!

2 401 zł  z 2 400 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Jakub Woś - awatar

Jakub Woś

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kuba Prandota - awatar
Kuba Prandota
100
Teatr Bo Tak - awatar
Teatr Bo Tak
100
Arek, Goszka Nogi 😊 - awatar
Arek, Goszka Nogi 😊
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michal Maciejczuk - awatar
Michal Maciejczuk
100
Karolina - awatar
Karolina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij