Zbiórka Pomóż kupić siano dla koni - zdjęcie główne

Pomóż kupić siano dla koni

2 120 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Fundacja Człowiek Dla Zwierząt - awatar

Fundacja Człowiek Dla Zwierząt

Organizator zbiórki

Fundacja Człowiek dla Zwierząt prowadzi w okolicach Krakowa przytulisko, w którym schronienie znajduje ok. 100 psów, koty, konie, kozy i osiołek.

Właśnie dla naszych kopytnych podopiecznych pilnie potrzebujemy siana. Dziennie nasze konie muszą dostać tzw. 1 balot siana, który kosztuje od 65 zł. Jak łatwo policzyć takich balotów w całym roku potrzebujemy około 365, co daje kwotę prawie 25 tys. złotych. Przed nami zima. Musimy się zaopatrzyć w zapasy siana, słomy i owsa, by nasze zwierzaki były bezpieczne i zawsze syte.

Historia naszych podopiecznych zazwyczaj jest smutna i żle świadczy o człowieku. W naszym przytulisku znajdują bezpieczną przystań, miłość i godne życie. Z Waszą pomocą możemy im zapewnić wszystko czego potrzebują. 


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.03.2017
  12.03.2017

  Kochani, ciepli, wierni Przyjaciele- to dla Was. Będę pamiętać.

 • smacznego :) - awatar

  smacznego :)

  24.02.2017
  24.02.2017

  wiosna już niedługo! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.02.2017
  24.02.2017

  Powodzenia!

2 120 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Fundacja Człowiek Dla Zwierząt - awatar

Fundacja Człowiek Dla Zwierząt

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 54

Ewa Sowa - awatar
Ewa Sowa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Patej - awatar
Beata Patej
30
J.K. - awatar
J.K.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18
Dała koni kochani ❤️❤️❤️❤️ - awatar
Dała koni kochani ❤️❤️❤️❤️
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij