Zbiórka Stop Bezdomności - zdjęcie główne

Stop Bezdomności

3 463 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 92 osoby w ciągu 10 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 

Droga do zlikwidowania bezdomności zwierząt jest jedna - to KASTRACJA plus CZIPOWANIE. Kastrowane zwierzęta żyją dłużej i zdrowiej i co najważniejsze nie płodzą i nie rodzą kolejnych zwierząt dla których po prostu nie ma domów.

Czipowanie natomiast sprawia, że zgubione zwierzę zamiast do schroniska, wraca do domu. Kastrujemy i czipujemy cały czas, na miarę środków, które udaje nam się pozyskać wyłącznie Dzięki Wam, Waszemu zaangażowaniu, dobremu sercu i hojności.

Niestety starając się pomagać przez cały czas wpadliśmy w długi i musimy powiedzieć stop, kolejnym proszącym nas o pomoc w sfinansowaniu zabiegu. 

Ta zbiórka jest na spłatę długów, które w tej chwili wynoszą 7 tysięcy (to kwota za przeprowadzone zabiegi i leczenie). Musimy również dokupić przynajmniej 3 klatki do łapania co będzie kosztowało około  1 tysiąca złotych i wykastrować kolejne oczekujące już w kolejce zwierzęta co wyniesie minimum 2 tysiące złotych (to tylko te zabiegi, które musimy zrobić "na cito". 

Jest prawdą, że nie ma takiej kwoty, której nie moglibyśmy wydać na kastrację i czipowanie. To o co prosimy teraz to RATUNEK dla tych zwierząt, które dzięki Waszej pomocy mogą żyć zdrowiej i nie powiększać problemu bezdomnych zwierząt kolejnymi, niechcianymi miotami. 

Dzięki tej zbiórce, będziemy mogli działać dalej, bo wygenerowane kolejne koszty, mamy nadzieję uda się spłacić na koniec lipca z 1%.

Bardzo Prosimy Was o pomoc, by te które są już na świecie, mogły być szczęśliwe jak ten.

Dziękujemy Wam z całego serca.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja "KARUNA - Ludzie dla Zwierząt" - awatar

  Fundacja "KARUNA - Ludzie dla Zwierząt"

  15.06.21
  15.06.21

  Bardzo Dziękujemy za wspieranie naszej zbiórki, Dzięki Wam jedną z zaległych faktur już dziś możemy opłacić. To co uzbieraliśmy dotychczas jeszcze nas nie "odkorkowało", ale jesteśmy pełni wiary, że może się nam to uda. Dlatego prosimy o udostępnienia.

  Zdjęcie aktualizacji 69 865

Komentarze


 • Dorota Muszkieta - awatar

  Dorota Muszkieta

  11.06.21
  11.06.21

  Mam wielką nadzieję, że uda się zebrać kwotę tak Wam niezbędną. Kochani warto pomagać. Każde 5 zł się liczy.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.06.21
  10.06.21

  Kastrujemy 💪

3 463 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 92 osoby w ciągu 10 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 92

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Malwina Katarzyna Dębicka - awatar
Malwina Katarzyna Dębicka
20
Elżbieta Fałtynowicz - awatar
Elżbieta Fałtynowicz
100
Iza Bela - awatar
Iza Bela
20
Oskar - awatar
Oskar
20
Monika Przybysz - awatar
Monika Przybysz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patrycja - awatar
Patrycja
50
Ewa Jednaszewska - awatar
Ewa Jednaszewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij