Zbiórka Dajmy im trochę ciepła. - zdjęcie główne

Dajmy im trochę ciepła.

1 350 zł z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Coraz trudniej o domy tymczasowe i to właśnie brak możliwości przetrzymania kota na okres leczenia lub oczekiwania na adopcję,powoduje, że nie możemy pomóc niektórym zwierzakom. Otrzymaliśmy możliwość korzystania z lokalu gdzie są trzy niewielkie pomieszczenia. Nie muszę mówić jak bardzo nas to ucieszyło, bo oznaczało, że nasze maluchy nie będą musiały siedzieć w klatce.

Ponieważ nie wiadomo jak długo będziemy mogli korzystać z tego lokalu, nie chcemy ładować tu kasy, ale jest kilka rzeczy, które musimy zrobić aby kociaki mogły tu mieszkać.

Musimy zainstalować zamki w drzwiach, bo wiadomo lokal musi być zamknięty, musimy też zainstalować oświetlenie co też jest konieczne, no i niestety zakupić olejowe grzejniki, bo stare centralnego ogrzewania nie działają. Robocizny nie liczymy, bo wszystko będzie wykonane

w ramach wolontariatu, także sprzątanie lokali.

Prosimy z całego serca o pomoc w zaopatrzeniu lokalu w niezbędne rzeczy, to dla nas będzie wielka pomoc, bo borykamy się z brakami miejsc w domach tymczasowych. Kociaki będą wam wdzięczne, bo nawet niewielkie pomieszczenie jest lepsze niż klatka.

Aktualności


  • Fundacja MaszKotka - awatar

    Fundacja MaszKotka

    24.11.19
    24.11.19

    Dziękujemy za wszystkie wpłaty. Dzięki Wam małe kocie dzieci grzały się w cieple zakupionych grzejników. Wszystkie do tej pory znalazły dom. Dziękujemy.

1 350 zł z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Anna - awatar
Anna
750
Yogi - awatar
Yogi
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adam M - awatar
Adam M
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jola - awatar
Jola
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena Wawryniuk - awatar
Magdalena Wawryniuk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij