Zbiórka Dajmy im trochę ciepła. - zdjęcie główne

Dajmy im trochę ciepła.

1 350 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Coraz trudniej o domy tymczasowe i to właśnie brak możliwości przetrzymania kota na okres leczenia lub oczekiwania na adopcję,powoduje, że nie możemy pomóc niektórym zwierzakom. Otrzymaliśmy możliwość korzystania z lokalu gdzie są trzy niewielkie pomieszczenia. Nie muszę mówić jak bardzo nas to ucieszyło, bo oznaczało, że nasze maluchy nie będą musiały siedzieć w klatce.

Ponieważ nie wiadomo jak długo będziemy mogli korzystać z tego lokalu, nie chcemy ładować tu kasy, ale jest kilka rzeczy, które musimy zrobić aby kociaki mogły tu mieszkać.

Musimy zainstalować zamki w drzwiach, bo wiadomo lokal musi być zamknięty, musimy też zainstalować oświetlenie co też jest konieczne, no i niestety zakupić olejowe grzejniki, bo stare centralnego ogrzewania nie działają. Robocizny nie liczymy, bo wszystko będzie wykonane

w ramach wolontariatu, także sprzątanie lokali.

Prosimy z całego serca o pomoc w zaopatrzeniu lokalu w niezbędne rzeczy, to dla nas będzie wielka pomoc, bo borykamy się z brakami miejsc w domach tymczasowych. Kociaki będą wam wdzięczne, bo nawet niewielkie pomieszczenie jest lepsze niż klatka.

Aktualizacje


  • Fundacja MaszKotka - awatar

    Fundacja MaszKotka

    24.11.2019
    24.11.2019

    Dziękujemy za wszystkie wpłaty. Dzięki Wam małe kocie dzieci grzały się w cieple zakupionych grzejników. Wszystkie do tej pory znalazły dom. Dziękujemy.

1 350 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Anna - awatar
Anna
750
Yogi - awatar
Yogi
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adam M - awatar
Adam M
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jola - awatar
Jola
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena Wawryniuk - awatar
Magdalena Wawryniuk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij