Zbiórka Dajmy im trochę ciepła. - zdjęcie główne

Dajmy im trochę ciepła.

1 350 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Coraz trudniej o domy tymczasowe i to właśnie brak możliwości przetrzymania kota na okres leczenia lub oczekiwania na adopcję,powoduje, że nie możemy pomóc niektórym zwierzakom. Otrzymaliśmy możliwość korzystania z lokalu gdzie są trzy niewielkie pomieszczenia. Nie muszę mówić jak bardzo nas to ucieszyło, bo oznaczało, że nasze maluchy nie będą musiały siedzieć w klatce.

Ponieważ nie wiadomo jak długo będziemy mogli korzystać z tego lokalu, nie chcemy ładować tu kasy, ale jest kilka rzeczy, które musimy zrobić aby kociaki mogły tu mieszkać.

Musimy zainstalować zamki w drzwiach, bo wiadomo lokal musi być zamknięty, musimy też zainstalować oświetlenie co też jest konieczne, no i niestety zakupić olejowe grzejniki, bo stare centralnego ogrzewania nie działają. Robocizny nie liczymy, bo wszystko będzie wykonane

w ramach wolontariatu, także sprzątanie lokali.

Prosimy z całego serca o pomoc w zaopatrzeniu lokalu w niezbędne rzeczy, to dla nas będzie wielka pomoc, bo borykamy się z brakami miejsc w domach tymczasowych. Kociaki będą wam wdzięczne, bo nawet niewielkie pomieszczenie jest lepsze niż klatka.

Aktualizacje


  • Fundacja MaszKotka - awatar

    Fundacja MaszKotka

    24.11.2019
    24.11.2019

    Dziękujemy za wszystkie wpłaty. Dzięki Wam małe kocie dzieci grzały się w cieple zakupionych grzejników. Wszystkie do tej pory znalazły dom. Dziękujemy.

1 350 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Anna - awatar
Anna
750
Yogi - awatar
Yogi
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adam M - awatar
Adam M
10
Agnieszka - awatar
Agnieszka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jola - awatar
Jola
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena Wawryniuk - awatar
Magdalena Wawryniuk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij