Zbiórka Pomóżmy Agnieszce stanąć na nogi - zdjęcie główne

Pomóżmy Agnieszce stanąć na nogi

10 953 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 215 osób
Katarzyna Walczak - awatar

Katarzyna Walczak

Organizator zbiórki

Witam wszystkich,

Prowadzę zbiórkę pieniążków dla mojej siostry.

Wraz z mężem otworzyła mały punkt gastronomiczny, który miał spełnić ich marzenia. Obaj ciężko pracowali, żeby się ten sen ziścił jednak wszystko stracili w jednej chwili... 

Był to dzień przed jej 25-mi urodzinami, rozerwało reduktor butli gazowej w skutek czego podpalił się ulatniający gaz doprowadzając do poparzeń II i III stopnia  całych rąk, nóg oraz stóp, części lędźwiowej oraz delikatniejszych poparzeń twarzy i szyi naszej Agusi. Nasza wojowniczka obecnie jest już kilka dni po przeszczepie allogenicznym (to przeszczep pobrany od osoby z tego samego gatunku mającej zbliżone cechy genetyczne. Jest to najczęściej wykonywany rodzaj przeszczepienia) jednak to nie koniec. Czeka nas długa i ciężka rehabilitacja, zakup niezbędnej odzieży uciskowej, kremów, plastrów itp i właśnie dlatego przeprowadzam tą zbiórkę. Bo wyjście ze szpitala to dopiero szczyt góry lodowej a powrót do pełni zdrowia może zając około roku, o ile nie więcej.

Całą rodziną mamy nadzieję, że Agnieszka wyjdzie jak najszybciej ze szpitala by mogła w końcu przytulić swojego trzyletniego syna i móc się z nim bawić. Rokowania nie są złe ale pobyt w szpitalu może przeciągnąć się nawet do kilku tygodni pomimo tego WALCZY i stara się być uśmiechnięta. 

 Liczę na wasze dobre serduszka. 

Aktualizacje


 • Katarzyna Walczak - awatar

  Katarzyna Walczak

  17.06.2019
  17.06.2019

  Pierwsze maści już dotarły do naszej wojowniczki✊ dziękuję Wam wszystkim za okazaną pomoc❤ jesteście
  cudowni, wasze czyny przynoszą
  wiarę w ludzi!! Jeszcze raz
  DZIĘKUJEMY!! ❤  Wszystkiego dobrego wam życzymy!

Komentarze


 • Adran Borek - awatar

  Adran Borek

  13.06.2019
  13.06.2019

  Powodzenia, walczcie!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.06.2019
  12.06.2019

  Powodzenia Aga!! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.06.2019
  10.06.2019

  Wszystkiego dobrego i szybkiego powrotu do zdrowia 😘

 • Kinga - awatar

  Kinga

  10.06.2019
  10.06.2019

  Wracaj do zdrowia !

 • Jan N - awatar

  Jan N

  06.06.2019
  06.06.2019

  Szybkiego powrotu do zdrowia

10 953 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 215 osób
Katarzyna Walczak - awatar

Katarzyna Walczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 215

P.B. - awatar
P.B.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18
Mikołaj Lewandowski - awatar
Mikołaj Lewandowski
20
Wojtek Kulisz - awatar
Wojtek Kulisz
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
AW,, - awatar
AW,,
90

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij