Zbiórka Pomóżmy Agnieszce stanąć na nogi - zdjęcie główne

Pomóżmy Agnieszce stanąć na nogi

10 953 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 215 osób
Katarzyna Walczak - awatar

Katarzyna Walczak

Organizator zbiórki

Witam wszystkich,

Prowadzę zbiórkę pieniążków dla mojej siostry.

Wraz z mężem otworzyła mały punkt gastronomiczny, który miał spełnić ich marzenia. Obaj ciężko pracowali, żeby się ten sen ziścił jednak wszystko stracili w jednej chwili... 

Był to dzień przed jej 25-mi urodzinami, rozerwało reduktor butli gazowej w skutek czego podpalił się ulatniający gaz doprowadzając do poparzeń II i III stopnia  całych rąk, nóg oraz stóp, części lędźwiowej oraz delikatniejszych poparzeń twarzy i szyi naszej Agusi. Nasza wojowniczka obecnie jest już kilka dni po przeszczepie allogenicznym (to przeszczep pobrany od osoby z tego samego gatunku mającej zbliżone cechy genetyczne. Jest to najczęściej wykonywany rodzaj przeszczepienia) jednak to nie koniec. Czeka nas długa i ciężka rehabilitacja, zakup niezbędnej odzieży uciskowej, kremów, plastrów itp i właśnie dlatego przeprowadzam tą zbiórkę. Bo wyjście ze szpitala to dopiero szczyt góry lodowej a powrót do pełni zdrowia może zając około roku, o ile nie więcej.

Całą rodziną mamy nadzieję, że Agnieszka wyjdzie jak najszybciej ze szpitala by mogła w końcu przytulić swojego trzyletniego syna i móc się z nim bawić. Rokowania nie są złe ale pobyt w szpitalu może przeciągnąć się nawet do kilku tygodni pomimo tego WALCZY i stara się być uśmiechnięta. 

 Liczę na wasze dobre serduszka. 

Aktualizacje


 • Katarzyna Walczak - awatar

  Katarzyna Walczak

  17.06.19
  17.06.19

  Pierwsze maści już dotarły do naszej wojowniczki✊ dziękuję Wam wszystkim za okazaną pomoc❤ jesteście cudowni, wasze czyny przynoszą wiarę w ludzi!! Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!! ❤ Wszystkiego dobrego wam życzymy!

Komentarze


 • Adran Borek - awatar

  Adran Borek

  13.06.19
  13.06.19

  Powodzenia, walczcie!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.06.19
  12.06.19

  Powodzenia Aga!! <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.06.19
  10.06.19

  Wszystkiego dobrego i szybkiego powrotu do zdrowia 😘

 • Kinga - awatar

  Kinga

  10.06.19
  10.06.19

  Wracaj do zdrowia !

 • Jan N - awatar

  Jan N

  06.06.19
  06.06.19

  Szybkiego powrotu do zdrowia

10 953 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 215 osób
Katarzyna Walczak - awatar

Katarzyna Walczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 215

P.B. - awatar
P.B.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18
Mikołaj Lewandowski - awatar
Mikołaj Lewandowski
20
Wojtek Kulisz - awatar
Wojtek Kulisz
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
AW,, - awatar
AW,,
90

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij