Zbiórka #silnikdopontonu - zdjęcie główne

#silnikdopontonu

10 071 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 92 osoby

Witajcie, to my,  Wolsztyński Klub Żeglarski...

Od przeszło 25 lat szkolimy młodych żeglarzy, co roku zasila nasze szeregi około 20 nowych dzieci zaczynających przygodę z żeglarstwem.

Nie ukrywamy, że głównym celem działalności sportowej Klubu jest wychowanie olimpijczyków. Od kilku lat w składzie Kadry Narodowej zawsze byli zawodnicy z naszego rodzinnego miasta.

Wolsztyński Klub Żeglarski istnieje od 1991 roku. Jednym z głównych celów naszego działania jest propagowanie rozwoju sportów wodnych, jako form aktywnego wypoczynku ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży. Od początku działalności przez nasze szeregi przewinęło się kilkuset zawodników. Klub jest idealnym miejscem do rozwijania sportowych pasji. Szkolenia prowadzimy w takich klasach żeglarskich jak FINN, LASER (łodzie olimpijskie), OKD, EUROPA,OPTIMIST. Od wielu lat nasi zawodnicy z powodzeniem reprezentują Klub w regatach na akwenach krajowych i zagranicznych. WKŻ Jest „marką” rozpoznawalną. Wolsztyn obecnie kojarzony jest z parowozami i z … żaglami, a żeglarze są jego wizytówką. Wśród Gdyni, Szczecina, Sopotu, Krakowa i Poznania – Wolsztyn wymieniany jest, jako znaczący ośrodek szkolenia żeglarskiego.

Niestety przez tych wiele lat mimo wielu nakładów i zaangażowania członków klubu jego infrastruktura i sprzęt postarzał się.

Niezbędne do bezpiecznego szkolenia naszych zawodników na wodzie są pontony typu RIB. Dwa które posiadamy niestety się postarzały. To dzięki zaangażowaniu rodziców, członków stowarzyszenia, Komandora Klubu i innych darczyńców udało się zgromadzić część środków na zakup nowego morskiego pontonu. Dzięki temu podczas corocznych zgrupowań w Pucku, treningów i wyjazdów na morskie akweny regat będziemy mogli zagwarantować bezpieczne treningi i udział w zawodach oraz dostarczyć trenerowi podstawowe narzędzie pracy.

Olbrzymi wkład w realizację tego planu to znaczące wsparcie finansowe udzielone przez Rotary Club Wolsztyn za co chcieliśmy serdecznie podziękować. 

Lecz aby RIB był kompletny potrzebny jest jeszcze silnik na który zbieramy, te które posiadamy są już wyeksploatowane lub za słabe mocą.

Dlatego zwracamy się do wszystkich sympatyków klubu, żeglarstwa i nie tylko o pomoc w zgromadzeniu środków na zakup nowego silnika. Odpowiedni silnik o mocy około 50 HP to wydatek minimum 25000 złotych. Własnie na taki silnik zbieramy aby móc go zainstalować na zamówionym już pontonie. 

https://suzuki.pl/marine/silniki/DF40A-50A

Możecie to zrobić w prosty sposób wpłacając dowolną kwotę.

Kochani... to tylko 10 złotych od 2500 osób...

Udostępniajcie, wpłacajcie... Dzieciaki będą wam naprawdę wdzięczne...

Liczymy na was i waszą pomoc, musimy uzbierać tą kwotę do połowy lipca.

Z góry wam bardzo dziękujemy


Z żeglarskim pozdrowieniem

Zarząd
Wolsztyńskiego Klubu Żeglarskiego
Zawodnicy i Członkowie klubu

 


Aktualizacje


 • Wolsztyński Klub Żeglarski - awatar

  Wolsztyński Klub Żeglarski

  31.07.2018
  31.07.2018

  Kolejne sukcesy naszych zawodniczek. Zosia Derwich I miejsce w klasie Europa i Kasia Derwich III miejsce w klasie Europa.

  Zdjęcie aktualizacji 18 062

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  26.09.2018
  26.09.2018

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

10 071 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 92 osoby

Wpłaty: 92

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jakub Urbanski - awatar
Jakub Urbanski
45
Jakub Urbanski - awatar
Jakub Urbanski
5
Dawid - awatar
Dawid
300
Krzysztof Stachura - awatar
Krzysztof Stachura
400
Czarny - awatar
Czarny
300
Eliza Piechocka - awatar
Eliza Piechocka
50
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Basia Ł. - awatar
Basia Ł.
100
Żeglarz - awatar
Żeglarz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij