Zbiórka Dzień singla! - zdjęcie główne

Dzień singla!

6 435 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 226 osób

Kochani!

Po sukcesie wczorajszej akcji walentynkowej dla zwierząt Centaurusa (dzięki Wam zebraliśmy dla nich prawie 2500 zł w kilka godzin, a darczyńca dołożył drugą taką samą kwote) następuje kolejna, REKORDOWA AKCJA - zbieramy teraz 7,5 tyś złotych, i MAMY CZAS TYLKO DO PÓŁNOCY!

Wszak po walentynkowej akcji zgłosił się Darczyńca, który stwierdził, że dla wielu zwierząt równie ważny jest dzisiejszy Dzień Singla (on poszukując latami swojej drugiej połówki, ciągle pozostaje Singlem nie tracąc nadziei jak przyznał). Albowiem wiele zwierząt to po prostu single, samotnie dryfujące przez życie pełne niespodzianek - zarówno tych powodujących łzy, jak i radości.

1 za 1. Za każdą wpłaconą złotówę nasz Singiel dołoży drugą. Tylko dziś, do wzięcia jest razem 15 tysięcy złotych. A to wszystko dla zwierząt.

Naszemu Darczyńcy pięknie dziękujemy i życzymy zatem, aby za rok świętował Walentynki i znalazł swoją ukochaną drugą połowę na tym świecie pełnym zgiełku i cudowności. Oczywiście tego samego życzymy naszym psiakom, kociakom i kopyciakom i gorąco trzymamy kciuki - przecież w naszym życiu nie ma nic ważniejszego od miłości. Co każdy zwierzak Wam powie :)

Tak więc ruszamy i z okazji dnia Singla - zbieramy grosiaki na najpilniejsze potrzeby uratowanych zwierzaków (specjalistyczna karma dla staruszków, weterynarz, nowe posłanka, diagnostyka)!

O godzinie 24 zostanie wyłączona możliwość dokonywania darowizn. Mamy niewiele czasu. 

Za każdy grosz w imieniu zwierząt serdecznie dziękujemy!

Fundacja Centaurus działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest organizacją non profit. Centaurus to 800 ocalonych koni, 50 osiołków, paręset psów, wiele kotów, liczne zwierzęta gospodarskie. One wszystkie żyją dzięki takim osobom jak Ty. Bez tego wsparcia ratowanie nie byłoby możliwe.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.02.2017
  16.02.2017

  Na zdrowie ! Psiaki i kociaki i konie i ........

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.02.2017
  16.02.2017

  Powodzenia od jednego z wirtualnych opiekunów Perełki :)

 • Aneta - awatar

  Aneta

  16.02.2017
  16.02.2017

  Powodzenia! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.02.2017
  15.02.2017

  każdy Polak podzieliłby się jedną złotówką ....

 • Aneta Majewska - awatar

  Aneta Majewska

  15.02.2017
  15.02.2017

  Sorki,że tak mało,ale sama mam dwa kociaki,dwa psiaki i dwie papużki.Wszystko już dorosłe.

6 435 zł  z 7 500 zł (Cel)
Wpłaciło 226 osób

Wpłaty: 226

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
gosza - awatar
gosza
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Elżbieta Kisiel - awatar
Elżbieta Kisiel
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Łażewska - awatar
Anna Łażewska
10
Iwona - awatar
Iwona
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij