Powódź w Rybniku ul. Skalna

816 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Mariusz Węglorz - awatar

Mariusz Węglorz

Organizator zbiórki

Witam serdecznie.

Szanowni Państwo,

zwracam się do Was z prośbą o wsparcie finansowe powodzian z Rybnika.

W nocy z piątku na sobotę (z 26 na 27 czerwca 2020 r.) woda z rzeki Pludry zalała dom Pani Marty, która ma 86 lat i jest mieszkankom Rybnika-Niedobczyc.

Pani Marta obecnie przebywa w szpitalu.

Cały parter domu jest zalany do  wysokości 1 m. Wszystkie meble, dywany, AGD, narzędzia, podłogi, ubrania są do wyrzucenia. A dom do remontu.

Podwórze, garaż też wszystko było zalane.

Z upoważnienia syna pani Marty - Pana Bogdana, zwracam się do Was o pomoc materialną i dziękuję bardzo za każdą wpłatę. 

Nie jestem spokrewniony z poszkodowanymi, a ta zbiórka i inne działania pomocowe, które podejmuję są realizowane za zgodą syna pani Marty.

Cała zbiórka zbiórka trafi do Pani Marty.

DZIĘKUJĘ

Mariusz Węglorz

Radny Miasta Rybnika

816 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Mariusz Węglorz - awatar

Mariusz Węglorz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dyktafon - awatar
Dyktafon
10
OSP Rybnik - Niewiadom - awatar
OSP Rybnik - Niewiadom
50
Weronika - awatar
Weronika
55
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bartek - awatar
Bartek
5
Jola - awatar
Jola
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Kasia - awatar
Kasia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij