Zbiórka SKALPELEK stracił łapkę! - zdjęcie główne

SKALPELEK stracił łapkę!

50 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba

SKALPELEK to jeszcze psi dzieciaczek, a już tak wiele złego go spotkało w życiu. Został potrącony przez samochód – jego stan był ciężki. Tylna łapka i ogon były w fatalnym stanie, całkowicie roztrzaskane. Pomimo ogromnego bólu maluch cieszył się do weterynarzy i wystawiał główkę do głaskania. W jego oczach widać było wielkie cierpienie ale i walkę o życie. Podjęliśmy z weterynarzami decyzję, że będziemy walczyć o Skalpelka. Roztrzaskana łapka i ogon zostały amputowane.

Zdjęcie opisu zbiórki SKALPELEK stracił łapkę!

Skalpelek dobrze zniósł operację i przeprowadził się do domowego hoteliku.

  

Zdjęcie opisu zbiórki SKALPELEK stracił łapkę!

Niestety to nie koniec problemów Skalpelka. Zauważyliśmy, że maluch próbuje chodzić na 2 przednich łapkach, nie używając tylnej. Udaliśmy się do ortopedy. Okazało się, że chłopak w pozostałej tylnej łapce ma obrzęk i niestabilność stawu. Kiepsko też wygląda śródstopie. PILNIE musimy zakupić specjalistyczną ortezę i specjalny kołnierz ortopedyczny, żeby nie mógł ściągnąć ortezy. 

Prosimy także o wsparcie na utrzymanie Skalpelka w hoteliku, karmę oraz opiekę weterynaryjną (szczepienia, zabezpieczenie p. kleszczom, kastrację w odpowiednim czasie).

Skalpelek tak dużo już wycierpiał, pomóżcie nam pomóc Skalpelkowi. Tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy pomagać skrzywdzonym zwierzakom.

Zdjęcie opisu zbiórki SKALPELEK stracił łapkę!Zdjęcie opisu zbiórki SKALPELEK stracił łapkę!

Aktualizacje


 • "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością - awatar

  :)

  29.06.2016
  29.06.2016

  Ślicznie dziękujemy za wsparcie Skalpelka. Udało nam się zakupić psiakowi ortezę oraz co najważniejsze... udało nam się znaleźć Skalpelkowi kochający domek!
  Na filmiku widać, jak sobie chłopak radzi z ortezą na łapce:

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij