Skatowany czekał tylko na śmierć

8 837 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 200 osób

Wolontariusze Fundacji Pegasus otrzymali dramatyczny film, przedstawiający młodego, przerażonego, oszalałego z bólu konia. Rzeźny kantar, blaszane auto, wszędzie krew. Zwierzę ma uszkodzoną głowę, miednicę i nogi. Załącznik zawierał także paszport... doskonałe niemieckie pochodzenie, przyszłościowy koń sportowy. Ma zaledwie 3 lata!

Aktywiści skontaktowali się ze zgłaszającym. Okazało się, iż nieodpowiedzialny kierowca zostawił ogiery i klacze na aucie a następnie udał się na odpoczynek. Konie zaczęły szaleć, tratować się. Rudy ogierek był w najgorszym stanie, umówiony nabywca nie zdecydował się więc go odebrać. 

Firma transportowa jak najszybciej postanowiła pozbyć się problemu i przeznaczyć go na rzeź. Mimo wspaniałego pochodzenia jest już nic nie wart. Potrzebuje pilnej operacji, nie da się określić czasu i efektów leczenia. Błąd człowieka ma kosztować życie konia!

Fundacja jest jego jedyną szansą. Wina człowieka lecz wg. prawa wypadek. Wolontariusze muszą zapłacić za każdy kilogram Kliczko. Ale to nie koniec problemów...

Kliczko wymaga długotrwałego, kosztownego leczenia w klinice dla zwierząt. Trudnej pracy behawioralnej - koszmar, którego doświadczył sprawił, że reaguje panicznie na najmniejszy ruch i dotyk. 

Koszty uratowania trzy latka są wysokie. Jednak czy błąd człowieka może kosztować życie inną istotę? Nie zgadzamy się, by Kliczko odszedł. Prosimy, naprawcie z nami jego świat!

Komentarze


 • Paulina - awatar

  Paulina

  02.10.2019
  02.10.2019

  Trzymam za Ciebie kciuki koniku

 • Irmina - awatar

  Irmina

  29.08.2019
  29.08.2019

  Ku pamięci Pana Piotra Woźniaka -Staraka

 • Paulina - awatar

  Paulina

  27.08.2019
  27.08.2019

  Wracaj do zdrowia! Trzymam kciuki.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.08.2019
  27.08.2019

  Trzymam kciuki, i dziękuję Fundacji za cale dobro jakie czyni

 • Zofia - awatar

  Zofia

  03.08.2019
  03.08.2019

  Powodzenia. Musi się udać. Pozdrawiam !

8 837 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 200 osób

Wpłaty: 200

Agnieszka Ławrynowicz - awatar
Agnieszka Ławrynowicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
emilia gawart - awatar
emilia gawart
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Jolanta Pastuszka - awatar
Jolanta Pastuszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gosia - awatar
Gosia
20
Paulina - awatar
Paulina
50
Anna Gawell - awatar
Anna Gawell
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij