Zbiórka wsparcie dla ośrodka Skierka - miniaturka zdjęcia

wsparcie dla ośrodka Skierka

Kasia Lamża-Ogrodnik - awatar

Kasia Lamża-Ogrodnik

Organizator zbiórki

W zeszłym roku przez całe Kaszuby i Ośrodek Skierka w Grabowie przeszedł ogromy huragan, pozostawiając po sobie zniszczenia na niewyobrażalną skalę. Zniszczeniu uległo 90% ośrodka. Dorobek życia właścicieli. 

Dzięki wsparciu zwykłych ludzi, wolontariuszy i przyjaciół udało się teren posprzątać i odbudować część Ośrodka. Niestety to kropla w morzu potrzeb. Właściciele cały czas, obok życiowych problemów związanych z nieuleczalną chorobą nowotworową ich dziecka,borykają się z ogromnymi problemami finansowymi. Część Ośrodka odremontowano i zostanie otwarta na sezon, ale potrzeb jest wiele, nadal brak pieniędzy na odbudowę drugiej części ośrodka, na plac zabaw, lampy oświetleniowe, okna, nową recepcję i wiele wiele innych.

Zainteresowanie mediów i pomoc finansowa szybko się zakończyła pozostawiając ludzi samych sobie.

Jesteśmy osobami niespokrewnionymi z właścicielami, od wójta Parchowa wiemy o ich dramatycznej sytuacji, wiemy także, że nie potrafią oni sami o pomoc poprosić, a ogrom nieszczęść, która na nich spadła jest niewyobrażalna. Rozmawialiśmy wielokrotnie z właścicielką Ośrodka, która nie ma siły dalej walczyć i cały czas wspomina tragiczną w skutkach noc i nie wierzy, że ktokolwiek jeszcze może im pomóc. My wiemy, że możemy wspólnymi siłami im pomóc wpłacając chociaż niewielkie kwoty i dając nadzieję na polepszenie ich trudnej sytuacji finansowej

Odbudujmy wspólnie miejsce nad najczystszym polskim jeziorem Mausz, gdzie co roku będziemy mogli wspólnie się spotykać, cieszyć się efektami naszej akcji i widzieć wreszcie radość w oczach gospodarzy! 


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

  • Kasia Lamża-Ogrodnik - awatar

    Kasia Lamża-Ogrodnik

    18.03.18
    18.03.18

    Przesyłam maila od właścicielki Ośrodka: Dzień dobry pani Katarzyno Na wstępie bardzo Pani dziękuję za chęć pomocy nam.Potrzeb jest bardzo dużo .Musimy dokończyć modernizację domków .Musimy postawić nowe place zabaw,zagospodarować teren roślinnością.Postawić nowe lampy oświetleniowe, kupić parę okien drewniany nowych, zbudować nową recepcję ,magazyn gospodarczy .Nie wiem o jakie kwoty mogę prosić ludzi .Nigdy nie byłam w takiej sytuacji .Może 100 tysięcy.Tak naprawdę każda suma jest dla nas bardzo dużą pomocą. Wyremontowałam połowę ośrodka domki,kupiłam nowe kołdry, poduszki, pościel,tapczany.Mam kupiony towar na remont drugiej połowy domków to jest krokwie dachowe, papy podkładowe ,termozgrzewalne, boazerię . Bardzo Pani dziękuję i nie wiem co powiedzieć. Pozdrawiam serdecznie

Kasia Lamża-Ogrodnik - awatar

Kasia Lamża-Ogrodnik

Organizator zbiórki

Wpłaty - 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Błażej Maziarz - awatar
50
Błażej Maziarz
Agnieszka Król - awatar
30
Agnieszka Król
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Kasia Lamża-Ogrodnik - awatar
20
Kasia Lamża-Ogrodnik

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij