Zbiórka wsparcie dla ośrodka Skierka - zdjęcie główne

wsparcie dla ośrodka Skierka

181 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Kasia Lamża-Ogrodnik - awatar

Kasia Lamża-Ogrodnik

Organizator zbiórki

W zeszłym roku przez całe Kaszuby i Ośrodek Skierka w Grabowie przeszedł ogromy huragan, pozostawiając po sobie zniszczenia na niewyobrażalną skalę. Zniszczeniu uległo 90% ośrodka. Dorobek życia właścicieli. 

Dzięki wsparciu zwykłych ludzi, wolontariuszy i przyjaciół udało się teren posprzątać i odbudować część Ośrodka. Niestety to kropla w morzu potrzeb. Właściciele cały czas, obok życiowych problemów związanych z nieuleczalną chorobą nowotworową ich dziecka,borykają się z ogromnymi problemami finansowymi. Część Ośrodka odremontowano i zostanie otwarta na sezon, ale potrzeb jest wiele, nadal brak pieniędzy na odbudowę drugiej części ośrodka, na plac zabaw, lampy oświetleniowe, okna, nową recepcję i wiele wiele innych.

Zainteresowanie mediów i pomoc finansowa szybko się zakończyła pozostawiając ludzi samych sobie.

Jesteśmy osobami niespokrewnionymi z właścicielami, od wójta Parchowa wiemy o ich dramatycznej sytuacji, wiemy także, że nie potrafią oni sami o pomoc poprosić, a ogrom nieszczęść, która na nich spadła jest niewyobrażalna. Rozmawialiśmy wielokrotnie z właścicielką Ośrodka, która nie ma siły dalej walczyć i cały czas wspomina tragiczną w skutkach noc i nie wierzy, że ktokolwiek jeszcze może im pomóc. My wiemy, że możemy wspólnymi siłami im pomóc wpłacając chociaż niewielkie kwoty i dając nadzieję na polepszenie ich trudnej sytuacji finansowej

Odbudujmy wspólnie miejsce nad najczystszym polskim jeziorem Mausz, gdzie co roku będziemy mogli wspólnie się spotykać, cieszyć się efektami naszej akcji i widzieć wreszcie radość w oczach gospodarzy! 


Aktualizacje


 • Kasia Lamża-Ogrodnik - awatar

  Kasia Lamża-Ogrodnik

  18.03.2018
  18.03.2018

  Przesyłam maila od właścicielki Ośrodka:

  Dzień dobry pani Katarzyno

  Na wstępie bardzo Pani dziękuję za chęć pomocy nam.Potrzeb jest bardzo dużo .Musimy dokończyć modernizację domków .Musimy postawić nowe place zabaw,zagospodarować teren roślinnością.Postawić nowe lampy oświetleniowe, kupić parę okien drewniany nowych, zbudować nową recepcję ,magazyn gospodarczy .Nie wiem o jakie kwoty mogę prosić ludzi .Nigdy nie byłam w takiej sytuacji .Może 100 tysięcy.Tak naprawdę każda suma jest dla nas bardzo dużą pomocą.

  Wyremontowałam połowę ośrodka domki,kupiłam nowe kołdry, poduszki, pościel,tapczany.Mam kupiony towar na remont drugiej połowy domków to jest krokwie dachowe, papy podkładowe ,termozgrzewalne, boazerię .

  Bardzo Pani dziękuję i nie wiem co powiedzieć.

  Pozdrawiam serdecznie

181 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Kasia Lamża-Ogrodnik - awatar

Kasia Lamża-Ogrodnik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Błażej Maziarz - awatar
Błażej Maziarz
50
Agnieszka Król - awatar
Agnieszka Król
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia Lamża-Ogrodnik - awatar
Kasia Lamża-Ogrodnik
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij