Zbiórka wsparcie dla ośrodka Skierka - zdjęcie główne

wsparcie dla ośrodka Skierka

181 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Kasia Lamża-Ogrodnik - awatar

Kasia Lamża-Ogrodnik

Organizator zbiórki

W zeszłym roku przez całe Kaszuby i Ośrodek Skierka w Grabowie przeszedł ogromy huragan, pozostawiając po sobie zniszczenia na niewyobrażalną skalę. Zniszczeniu uległo 90% ośrodka. Dorobek życia właścicieli. 

Dzięki wsparciu zwykłych ludzi, wolontariuszy i przyjaciół udało się teren posprzątać i odbudować część Ośrodka. Niestety to kropla w morzu potrzeb. Właściciele cały czas, obok życiowych problemów związanych z nieuleczalną chorobą nowotworową ich dziecka,borykają się z ogromnymi problemami finansowymi. Część Ośrodka odremontowano i zostanie otwarta na sezon, ale potrzeb jest wiele, nadal brak pieniędzy na odbudowę drugiej części ośrodka, na plac zabaw, lampy oświetleniowe, okna, nową recepcję i wiele wiele innych.

Zainteresowanie mediów i pomoc finansowa szybko się zakończyła pozostawiając ludzi samych sobie.

Jesteśmy osobami niespokrewnionymi z właścicielami, od wójta Parchowa wiemy o ich dramatycznej sytuacji, wiemy także, że nie potrafią oni sami o pomoc poprosić, a ogrom nieszczęść, która na nich spadła jest niewyobrażalna. Rozmawialiśmy wielokrotnie z właścicielką Ośrodka, która nie ma siły dalej walczyć i cały czas wspomina tragiczną w skutkach noc i nie wierzy, że ktokolwiek jeszcze może im pomóc. My wiemy, że możemy wspólnymi siłami im pomóc wpłacając chociaż niewielkie kwoty i dając nadzieję na polepszenie ich trudnej sytuacji finansowej

Odbudujmy wspólnie miejsce nad najczystszym polskim jeziorem Mausz, gdzie co roku będziemy mogli wspólnie się spotykać, cieszyć się efektami naszej akcji i widzieć wreszcie radość w oczach gospodarzy! 


Aktualizacje


 • Kasia Lamża-Ogrodnik - awatar

  Kasia Lamża-Ogrodnik

  18.03.2018
  18.03.2018

  Przesyłam maila od właścicielki Ośrodka:

  Dzień dobry pani Katarzyno

  Na wstępie bardzo Pani dziękuję za chęć pomocy nam.Potrzeb jest bardzo dużo .Musimy dokończyć modernizację domków .Musimy postawić nowe place zabaw,zagospodarować teren roślinnością.Postawić nowe lampy oświetleniowe, kupić parę okien drewniany nowych, zbudować nową recepcję ,magazyn gospodarczy .Nie wiem o jakie kwoty mogę prosić ludzi .Nigdy nie byłam w takiej sytuacji .Może 100 tysięcy.Tak naprawdę każda suma jest dla nas bardzo dużą pomocą.

  Wyremontowałam połowę ośrodka domki,kupiłam nowe kołdry, poduszki, pościel,tapczany.Mam kupiony towar na remont drugiej połowy domków to jest krokwie dachowe, papy podkładowe ,termozgrzewalne, boazerię .

  Bardzo Pani dziękuję i nie wiem co powiedzieć.

  Pozdrawiam serdecznie

181 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Kasia Lamża-Ogrodnik - awatar

Kasia Lamża-Ogrodnik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Błażej Maziarz - awatar
Błażej Maziarz
50
Agnieszka Król - awatar
Agnieszka Król
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia Lamża-Ogrodnik - awatar
Kasia Lamża-Ogrodnik
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij