Zbiórka Ratujmy 100-letni sklepik Jadzi - zdjęcie główne

Ratujmy 100-letni sklepik Jadzi

21 335 zł  z 20 500 zł (Cel)
Wpłaciło 908 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Albert Wójcik - awatar

Albert Wójcik

Organizator zbiórki

Nazywam się Albert Wójcik i jestem założycielem grupy mediowej Iberion. Otrzymaliśmy informację o kryzysowej sytuacji sklepiku ogrodniczego z ponad 100-letnią tradycją i postanowiliśmy pilnie zorganizować i wypromować zbiórkę w celu jego uratowania. 100-letniemu sklepikowi ogrodniczemu " U Jadzi" na ulicy Bagatela 13 grozi bankructwo wynikające z epidemii koronawirusa. Warszawski sklepik przetrwał II Wojnę Światową, a może zostać zniszczony przez kryzys związany z wirusem. Właściciele są załamani. Nie pozwólmy, aby wirus zrobił to, czego nie zrobiła nawet II Wojna Światowa. 

W obawie przed wirusem ludzie pozostają w domach (słusznie), ale dla sklepiku pani Jadzi odcięcie od klientów jest równoznaczne z bankructwem. Dlatego warto wesprzeć tych cudownych ludzi odrobiną grosza. Dzięki zbiórce będzie im łatwiej przetrwać. 

Oto relacja Anny Ski, która odwiedziła w czwartek sklepik "U Jadzi". "Byliśmy dzisiaj w sklepie ogrodniczym "U Jadzi" na ulicy Bagatela 13. Właściciela są zrozpaczeni. Sklep niestety może nie przetrwać następnego miesiąca. Działa w tym miejscu ponad 100 lat i jak powiedział współwłaściciel- "Hitler nie zamknął sklepu, ale koronawirus to zrobi". W sklepie jest szyba oddzielająca od sprzedawcy, i od paru dni nikt go nie odwiedza."

Natychmiast po finalizacji zbiórki przekażemy środki na konto właścicieli sklepiku. 

Jako Iberion zajmiemy się promocją zbiórki w mediach społecznościowych. Nasza poprzednia zbiórka na pomagam.pl - dla niewidomej mistrzyni olimpijskiej Joanny Mazur okazała się sukcesem i zebraliśmy dla niej ponad 160 000 złotych. Mamy nadzieję, że tym razem znów będziemy mogli kogoś uszczęśliwić. 

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.03.2020
  31.03.2020

  Szkoda, że jako naród tyłków obliczu zła się jednoczymy...

 • Baranka - awatar

  Baranka

  31.03.2020
  31.03.2020

  Powodzenia!

 • Aleksanndra - awatar

  Aleksanndra

  30.03.2020
  30.03.2020

  Powodzenia :)

 • BARBARA - awatar

  BARBARA

  30.03.2020
  30.03.2020

  TRZYMAM KCIUKI 😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.2020
  29.03.2020

  Pozdrawiam 😊

21 335 zł  z 20 500 zł (Cel)
Wpłaciło 908 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Albert Wójcik - awatar

Albert Wójcik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 908

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
39
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna Białas - awatar
Joanna Białas
20
Weto Baskowski - awatar
Weto Baskowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pati - awatar
Pati
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij