Zbiórka Pilna mastektomia Zoji - zdjęcie główne

Pilna mastektomia Zoji

330 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Zoja, to duża sunia w typie owczarka niemieckiego. Ma okolo 10 lat i jest w doskonałej formie, wesoła i aktywna. Jeszcze w niedzielę spacerowała z trzema innymi psiakami z wolontariuszami po Krakowskim Przedmieściu w Lublinie.  Zojka kilka miesięcy temu przeszła zabieg usunięcia guzka na listwie mlecznej. Niestety pojawił się drugi, tym razem większy. To już stanoowi wskazanie do pilnego usunięcia całej listwy mlecznej. We wtorek 29-ego maja Zoja trafiła ponownie do lecznicy, badanie krwi wyszło pomyślnie i w środę sunia przeszła poważny zabieg jednostronnej mastektomii.  Zabieg zniosla dzielnie, podobnie, jak dwa dni spędzone w klatce w lecznicy. Od piątku przebywa w zaprzyjaźnionym hotelikuna rekonwalescencji. Dostaje antybiotyk i rana poperacyjna ładnie sie goi. Zoja w ubranku pooperacyjnym wychodzi kilka razy dziennie na spacery. Wszystkie niedogodności znosi z właściwą sobie pogodą ducha. Wszystko wskazuje na to, że będzie miała dom. Zoja - podobnie jak 70 innych psiaków ze schroniska w Krzesimowie - nigdy nie była utrzymywana przez żadną z Gmin. Od szczeniaka jest na stanie Świdnickiego Stowarzyszenia. Prosimy o pomoc w uregulowaniu faktury za operację Zoji. Jednostronna mastektomia tak dużej suczki kosztuje komercyjnie minimum 500 zł plus koszty badań krwi, usg, rtg klatki piersiowej. Nasza nieoceniona doktor Emilia Chmiel z Lecznicy dr Rolanda Kusego całkowity koszt leczenia Zoji wyceniła dla schroniska na 300 zł. Kochani, prosimy o pomoc w uregulowaniu faktury.  

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    14.06.2018
    14.06.2018

    Od Justyna dla Zoi ❤️.

330 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

BARBARA - awatar
BARBARA
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
55
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Natalia Pe - awatar
Natalia Pe
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
BARBARA - awatar
BARBARA
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij