Zbiórka Pilna mastektomia Zoji - zdjęcie główne

Pilna mastektomia Zoji

330 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Zoja, to duża sunia w typie owczarka niemieckiego. Ma okolo 10 lat i jest w doskonałej formie, wesoła i aktywna. Jeszcze w niedzielę spacerowała z trzema innymi psiakami z wolontariuszami po Krakowskim Przedmieściu w Lublinie.  Zojka kilka miesięcy temu przeszła zabieg usunięcia guzka na listwie mlecznej. Niestety pojawił się drugi, tym razem większy. To już stanoowi wskazanie do pilnego usunięcia całej listwy mlecznej. We wtorek 29-ego maja Zoja trafiła ponownie do lecznicy, badanie krwi wyszło pomyślnie i w środę sunia przeszła poważny zabieg jednostronnej mastektomii.  Zabieg zniosla dzielnie, podobnie, jak dwa dni spędzone w klatce w lecznicy. Od piątku przebywa w zaprzyjaźnionym hotelikuna rekonwalescencji. Dostaje antybiotyk i rana poperacyjna ładnie sie goi. Zoja w ubranku pooperacyjnym wychodzi kilka razy dziennie na spacery. Wszystkie niedogodności znosi z właściwą sobie pogodą ducha. Wszystko wskazuje na to, że będzie miała dom. Zoja - podobnie jak 70 innych psiaków ze schroniska w Krzesimowie - nigdy nie była utrzymywana przez żadną z Gmin. Od szczeniaka jest na stanie Świdnickiego Stowarzyszenia. Prosimy o pomoc w uregulowaniu faktury za operację Zoji. Jednostronna mastektomia tak dużej suczki kosztuje komercyjnie minimum 500 zł plus koszty badań krwi, usg, rtg klatki piersiowej. Nasza nieoceniona doktor Emilia Chmiel z Lecznicy dr Rolanda Kusego całkowity koszt leczenia Zoji wyceniła dla schroniska na 300 zł. Kochani, prosimy o pomoc w uregulowaniu faktury.  

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    14.06.2018
    14.06.2018

    Od Justyna dla Zoi ❤️.

330 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

BARBARA - awatar
BARBARA
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
55
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Natalia Pe - awatar
Natalia Pe
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
BARBARA - awatar
BARBARA
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij