Zbiórka Chora porzucona na CPN - zdjęcie główne

Chora porzucona na CPN

1 190 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Iwona Kwaśnik - awatar

Iwona Kwaśnik

Organizator zbiórki

Spółka została wyrzucona na stacji benzynowej. Biegała od samochodu do samochodu od człowieka do człowieka. Brudna śmierdząca z widocznymi wyłysienia mi. Najczęściej ludzie odzywali się ze wstrętem albo ją od ganiali. Jedna osoba pochyliła się nad jej losem zabrała ją do samochodu nakarmiła na poidła. Nie brzydzi właśnie śmierdzącego ciałka widziała tylko pełne rozpaczy i bólu oczy. Skórka o 11:00 w nocy trafiła do mnie następnego dnia już była u lekarza. Stwierdzony świerzb i nużyca ropomacicze. Sunia jest już po operacji nadal przyjmuje leki na chorą skórę wymaga specjalistycznych kąpieli. Skórka waży 5 kg jest radosną kochaną suczką. Na około 5 lat. W lecznicy już jest dług w wysokości 450 zł za jej sterylizacja oraz około 300 zł za badania i leki. Jeżeli tylko długo nie opłaca nie będę mogła pomóc następnego psu.

Komentarze


 • Ewa Skrzyniarz - awatar

  Ewa Skrzyniarz

  11.08.2019
  11.08.2019

  To budujące, że jest tyle cudownych ludzi, którzy kochają pieski❤️❤️❤️😍😍😍😘😘😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.08.2019
  03.08.2019

  Dziękuję Pani za pomoc z całego serca! :) Dużo zdrowia dla Pani i dla Spółki,

 • marryd9521 - awatar

  marryd9521

  26.05.2019
  26.05.2019

  Dużo zdrówka, urocza suniu!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.04.2019
  21.04.2019

  Zdrówka!

1 190 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Iwona Kwaśnik - awatar

Iwona Kwaśnik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 43

Robert Torenc - awatar
Robert Torenc
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Agnieszka Zacharewicz Dylik - awatar
Agnieszka Zacharewicz Dylik
20
Ewa Skrzyniarz - awatar
Ewa Skrzyniarz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
wioletta maciak - awatar
wioletta maciak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij