Zbiórka Straciła wzrok, dom ale chce żyć - miniaturka zdjęcia

Straciła wzrok, dom ale chce żyć Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Straciła wzrok, dom ale chce żyć - zdjęcie główne

Straciła wzrok, dom ale chce żyć

5 777 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 126 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Oczy są zwierciadłem duszy, tyle że Sonia żadnego z nich nie ma. Duszy mieć nie może, bo jest psem, wzroku zaś, ponieważ tak chciał los. Być może gdyby człowiek, który mienił się jej przyjacielem, w odpowiednim momencie otoczył ją opieką, dziś sunia patrzyłaby na świat pięknymi brązowymi oczami. Jednak przeczuwając, że sprawa jest poważna, a leczenie będzie długie i kosztowne, właściciel pozbył się Soni w najgorszy możliwy sposób, wyrzucając ją z domu. Ile dni błąkała się w poszukiwaniu ratunku, nie wiadomo. Wyobraźmy sobie przerażenie domowego psa, który z dnia na dzień traci dach nad głową, a co jeszcze tragiczniejsze, niemal całkiem stracił jeden z najważniejszych zmysłów - wzrok. Sonię znaleziono tułającą się po okolicy, pokiereszowaną psychicznie, wygłodniałą i przerażoną. Dobry człowiek otoczył ją opieką i czułością, aż w końcu trafiła pod skrzydła Labradory.org. Natychmiast podjęliśmy leczenie jej chorych oczek, tym bardziej, że wstępna diagnoza nie była jednoznaczna, a wręcz był cień szansy, że psina będzie widzieć. Niestety wyniki kompleksowych badań nas poraziły. Nie dość, że wzroku miało nie dać się już uratować, to wręcz wskazane było usunięcie gałek ocznych. Sprawiały one Soni przeogromny ból, dlatego ostatecznie po konsultacjach w klinice zdecydowaliśmy się poddać sunię operacji.

Mija już tydzień od zabiegu, rany powolutku się goją. Ból pooperacyjny z dnia na dzień słabnie, a sunia, choć dodatkowo w niewygodzie spowodowanej kloszem wokół głowy i upałem, stopniowo dochodzi do siebie pod troskliwym okiem p. Basi, cudownej, pełnej empatii zwierzolubnej osoby.

Jak zapewnie się domyślacie, diagnoza, komplet badań przed operacją, zabieg i leczenie pooperacyjne, to ogromny koszt. Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc w jego pokryciu. Wiemy, że czasy są ciężkie, ale ani inflacja, ani wydatki wakacyjne nie mogą stanąć nam na drodze w ratowaniu najcudowniejszych istot na świecie - naszych kochanych labków.

W związku z dalszym procesem leczenia: wizyta kontrolna, badania kontrolne krwi i tarczycy nieustannie rosną koszty. W związku z tym postanowiliśmy zwiększyć kwotę zbiórki z 3600zł do 4000zł.

Faktury:

www.adopcje.labradory.org


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • labradory.org - awatar

  labradory.org

  18.07.2022
  18.07.2022

  Kochani Zbiórkowicze! Dzięki Wam odnieśliśmy kolejny sukces a w zasadzie sukces z duuuuużym hakiem! W kilka dni uzbieraliśmy całą założoną kwotę na leczenie Soni plus sporą nadwyżkę. To dla nas olbrzymia pomoc! Serdecznie dziękujemy i zapraszamy wszystkich do śledzenia losów Soni na naszej stronie :)

  Zdjęcie aktualizacji 98 475

5 777 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 126 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 126

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Aleksander Słysz - awatar
Aleksander Słysz
50
Natalia - awatar
Natalia
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata - awatar
Agata
20
Robert - awatar
Robert
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Kozub - awatar
Agnieszka Kozub
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wero - awatar
Wero
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij