Pożar w Słobodzie

69 460 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 970 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Małgorzata Kida - awatar

Małgorzata Kida

Organizator zbiórki

Jestem siostrą Tomka, który 29 czerwca 2022 r. stracił w pożarze stajnie, stodołę i budynki gospodarcze wraz z ich wyposażeniem. Cudem uratowano ponad 40  sztuk bydła, dla którego trzeba odbudować budynki i zapewnić im paszę.  Musi zakupić wszystkie sprzęty i narzędzia do dalszego prowadzenia gospodarstwa rolnego.

Bardzo chciałabym pomoc mojemu bratu, który jest ojcem samotnie wychowującym dwójkę dzieci. Utrzymuje się tylko z produkcji mleka, ma duże kredyty na maszyny rolnicze.

Dziękuję serdecznie wszystkim za każdą okazaną pomoc.

Aktualizacje


 • Małgorzata Kida - awatar

  Małgorzata Kida

  20.07.2022
  20.07.2022

  Z otrzymanych środków finansowych zakupione zostaną materiały budowlane, niektóre zostały już zamówione.
  Dziękuję wszystkim wpłacającym i każdemu z osobna za każdą wpłaconą złotówkę największą jak i najmniejszą oraz za każde dobre słowo skierowane do Tomka.
  Brakuje nam jeszcze dużo, wydatki są ogromne. Dziękuję jeszcze raz za dotychczasowe wsparcie i pomoc.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.08.2022
  25.08.2022

  OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. https://dotuje.pl/blagam-o-pomoc

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.08.2022
  05.08.2022

  Proszę się trzymać ma Pan dla kogo żyć opatrzność Boża napewno czuwanie nad wami i będzie teraz tylko lepiej. OpatrznośćBoża to ci cudownie ludzie którzy pomagają i nie zostawią Was w potrzebie.Pozdrawiam całą społeczność Słobody.Cudowni ludzie. K.K

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  05.08.2022
  05.08.2022

  Na pewno przyjdą lepsze i spokojniejsze chwile. Trzymam kciuki.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.07.2022
  17.07.2022

  Mocno przytulam

 • Katarzyna Grzęda - awatar

  Katarzyna Grzęda

  16.07.2022
  16.07.2022

  Życzę Zdrowia dla Was, będzie dobrze!

69 460 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 970 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Małgorzata Kida - awatar

Małgorzata Kida

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 970

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Łukasz Cześć - awatar
Łukasz Cześć
20
Sebastian Urban - awatar
Sebastian Urban
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
pomagam - awatar
pomagam
52
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Rafal - awatar
Rafal
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Pomagam - awatar
Pomagam
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij