Zbiórka Zwierzęta proszą o jedzenie! - zdjęcie główne

Zwierzęta proszą o jedzenie!

4 104 zł  z 12 400 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Mamy dramatyczną sytuację w naszym przytulisku dla zwierząt gospodarskich Rogate Ranczo

Kończy nam się zapas słomy i siana dla naszych podopiecznych. 
Ciężko nam na dzień dzisiejszy związać koniec z końcem, a nie chcemy by nasze zwierzęta zostały bez jedzenia. To co zostało ledwo wystarczy nam na tydzień!

Boimy się co będzie potem. Bardzo prosimy Was o pomoc w zebraniu funduszy na zakup siana i słomy dla naszych podopiecznych, ucieszymy się oczywiście również z darów w postaci siana i słomy.

Każda ilość będzie dla nas ratunkiem.
Dziennie nasi podopieczni (10 koni, osioł, 14 krów, 11 byków, 5 cielaków, 4 kozy i świnka angielska) potrzebują 55 kostek siana i 45 kostek słomy- to koszt około 400 zł.

Wszystkie zwierzęta w Rogatym Ranczo trafiły do nas w wyniku interwencji niehumanitarnego traktowania. Były bite, głodzone przez swoich poprzednich właścicieli, teraz znalazły bezpieczną przystań w Rogatym Ranczo.

Zdjęcie opisu zbiórki Zwierzęta proszą o jedzenie!Zdjęcie opisu zbiórki Zwierzęta proszą o jedzenie!Zdjęcie opisu zbiórki Zwierzęta proszą o jedzenie!Zdjęcie opisu zbiórki Zwierzęta proszą o jedzenie!Zdjęcie opisu zbiórki Zwierzęta proszą o jedzenie!Zdjęcie opisu zbiórki Zwierzęta proszą o jedzenie!Zdjęcie opisu zbiórki Zwierzęta proszą o jedzenie!Zdjęcie opisu zbiórki Zwierzęta proszą o jedzenie!Zdjęcie opisu zbiórki Zwierzęta proszą o jedzenie!Zdjęcie opisu zbiórki Zwierzęta proszą o jedzenie!Zdjęcie opisu zbiórki Zwierzęta proszą o jedzenie!Zdjęcie opisu zbiórki Zwierzęta proszą o jedzenie!Zdjęcie opisu zbiórki Zwierzęta proszą o jedzenie!Zdjęcie opisu zbiórki Zwierzęta proszą o jedzenie!Zdjęcie opisu zbiórki Zwierzęta proszą o jedzenie!Zdjęcie opisu zbiórki Zwierzęta proszą o jedzenie!

Bardzo prosimy o pomoc, w Was nasza ostatnia nadzieja.

Dzięki Waszemu wsparciu będziemy też mogli pomóc kolejnym zwierzętom, ale aby to się stało musimy mieć zapewnioną odpowiednią ilość paszy na stanie.

Aktualizacje


 • OTOZ Animals - awatar

  OTOZ Animals

  11.05.2017
  11.05.2017

  Dziękujemy za wsparcie naszej zbiórki na zakup siana i słomy dla naszych podopiecznych z przytuliska dla zwierząt gospodarskich Rogate Ranczo!

  Zdjęcie aktualizacji 4 850

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.03.2017
  12.03.2017

  Podziwiam Was, jesteście wspaniali!!!!

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   11.05.2017
   11.05.2017

   Dziękujemy za pomoc!

 • KAMiL - awatar

  KAMiL

  31.10.2016
  31.10.2016

  Na Zdrowie Kochane Maluchy! :-)

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   11.05.2017
   11.05.2017

   Dziękujemy za pomoc!

 • Ewa - awatar

  Ewa

  08.08.2016
  08.08.2016

  Zwierzaki trzymajcie się godnie, zdrowo i bezpiecznie! brawa dla organizatorów akcji!

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   30.08.2016
   30.08.2016

   Dziękujemy za pomoc i słowa wsparcia!

 • Anna - awatar

  Anna

  24.06.2016
  24.06.2016

  Kochani proszę Was wspierajcie akcję, naprawdę warto. Zwierzaki same sobie nie poradzą :( Wiem, że mimo wszystko istnieją ludzie o wspaniałym serce i choć jakąś małą kwotą mogą wesprzeć. Pozdrawiam cieplutko. Trzymam kciuki, by się powiodło.

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   30.08.2016
   30.08.2016

   Dziękujemy za wsparcie i dobre słowa! My także pozdrawiamy cieplutko :)

 • Łukasz - awatar

  Łukasz

  24.06.2016
  24.06.2016

  3mam kciuki żeby się udało...

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   30.08.2016
   30.08.2016

   Dziękujemy!

4 104 zł  z 12 400 zł (Cel)
Wpłaciło 81 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 81

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Katarzyna Wiechowska - awatar
Katarzyna Wiechowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Szmidt - awatar
Anna Szmidt
50
Aleksandra - awatar
Aleksandra
5
Anna - awatar
Anna
100
Marika Szewczyk - awatar
Marika Szewczyk
5
KAMiL - awatar
KAMiL
100
Anna Szmidt - awatar
Anna Szmidt
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij