Zbiórka Zrzutka Podziel się ciepłem - miniaturka zdjęcia

Zrzutka Podziel się ciepłem Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zrzutka Podziel się ciepłem - zdjęcie główne

Zrzutka Podziel się ciepłem

36 983 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 276 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Maria Beburia - awatar

Maria Beburia

Organizator zbiórki

[ENG below]

Drogie osoby, 

po raz kolejny zbieramy środki, żeby odpowiedzieć na otrzymany apel o pomoc. rosja wykorzystuje zimę jako broń, terroryzując mieszkańców i mieszkanki Ukrainy, aby pozbawić je nadziei. Ale ciemność nigdy nie pokona światła – nikt nie zgasi ani ciepła, ani siły, jaką razem mamy. 

Ostatnie miesiące pokazały nam, że zmasowane ataki rakietowe na terytorium Ukrainy mają na celu dewastację infrastruktury energetycznej. W Ukrainie praktycznie już nie ma nieuszkodzonych elektrowni, ciepłowni, linii przesyłowych czy stacji węzłowych. Ponad 17 województw zostało bez prądu po ostatnim rosyjskim ostrzale, padła także łączność telefoniczna i internetowa. W wyniku tzw. “blackoutu” prawie cały kraj został odizolowany od reszty świata – co stanowi kolejny dowód na to, że rosja jest państwem terrorystycznym. Chociaż Ukrainki i Ukraińcy dzielnie, w ciemności i zimie, naprawiają skutki bombardowań, takie ataki będą na pewno się powtarzać. W świetle tych tragicznych wydarzeń musimy się przygotować, aby przetrwać tą zimę razem! 

Otwieramy naszą zrzutkę na wsparcie naszych przyjaciół_ek oraz szpitali, z którymi współpracujemy od początku pełnowymiarowej inwazji na Ukrainę. Dzięki wielu z Was udało nam się wysłać niesamowitą ilość pomocy humanitarnej do pogrążonej w wojnie Ukrainy. Lekarstwa, żywność taktyczna i sprzęt medyczny zostały rozprowadzone po szpitalach i potrzebujących. Po każdym transporcie otrzymywaliśmy potwierdzenie i zdjęcia towarów bezpiecznie przekazanych potrzebującym.

Łącznie jako kolektyw: Solidarnościowy Dom Kultury “Słonecznik”, Fundacja Małgosi Braunek “Bądź”, Blyzkist przy wsparciu WIELU przyjaciół udało nam się wysłać do Ukrainy pomoc o łącznej wartości ponad 600 tysięcy złotych. Szczegółowy raport na temat transportów w języku polskim, ukraińskim i angielskim dostepny jest tu: https://fundacjabadz.pl/wesprzyj-ukraine/

W związku z naszą szczególną więzią z opieką medyczną, na podstawie otrzymanej niedawno listy potrzeb, postanowiliśmy przeprowadzić zbiórkę pieniędzy na zakup agregatów, ocieplaczy, opatrunków, bandaży, ciepłych ubrań i innych rzeczy potrzebnych na froncie na bieżąco. Wszyscy możemy sobie wyobrazić konsekwencje wyłączenia prądu i ogrzewania w szpitalach. Musimy działać.

grafika: Kaja Kusztra

SHARE THE WARMTH

Dear friends,

Once again, we are raising funds to respond to the call for help we received. russia uses winter as a weapon, terrorizing the people of Ukraine in order to deprive them of hope. But the darkness will never defeat the light - no one can extinguish neither the warmth nor the strength we have together.

Recent months have shown us that massive rocket attacks on Ukrainian territory are aimed at devastation of energy infrastructure. In Ukraine, there are practically no undamaged power or heating plants, transmission lines or junction stations. More than 17 regions were left without power after the last russian shelling, telephone and Internet communications also fell. As a result of the blackout, almost the entire country was isolated from the rest of the world – further proof that russia is a terrorist state. Although Ukrainians bravely, in the darkness and winter, repair the effects of bombing, such attacks will certainly be repeated. In light of these tragic events, we must prepare ourselves to get through this winter together!

We are opening our fund-raiser to support our friends and hospitals with whom we have been working since the beginning of the full-scale invasion. Thanks to many of you, we were able to send an incredible amount of humanitarian aid to war-torn Ukraine. Medicines, tactical food and medical equipment were distributed to hospitals and those in need. After each transport, we received confirmation and photos of the goods safely delivered to those in need.

Łącznie jako kolektyw: Solidarnościowy Dom Kultury “Słonecznik”, Fundacja Małgosi Braunek “Bądź”, Blyzkist przy wsparciu WIELU przyjaciół udało nam się wysłać do Ukrainy pomoc o łącznej wartości ponad 600 tysięcy złotych. Szczegółowy raport na temat transportów w języku polskim, ukraińskim i angielskim dostepny jest tu: https://fundacjabadz.pl/wesprzyj-ukraine/

Due to our special bond with medical care, based on the list of needs we recently received, we decided to raise money for the purchase of units, warmers, dressings, bandages, warm clothes and other things needed at the front on an ongoing basis. We can all imagine the consequences of turning off electricity and heating in hospitals. We must act.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Maria Beburia - awatar

  Maria Beburia

  07.03.2023
  07.03.2023

  Drogie, drodzy!
  Drugi transport z lekami, materiałami i innymi potrzebnymi rzeczami został wysłany i już dotarł na miejsca! W międzyczasie dzięki Waszej pomocy wsparłyśmy Odeski Szpital Wojenny. Dziękujemy za ciężką pracę pracownicom i pracownikom medycznym oraz wolontariuszom i wolontariuszkom. Za środki zebrane w ramach naszej zbiórki udało się zakupić leki, urządzenie dla przeprowadzenia operacji chirurgii naczyniowej i inne potrzebne materiały medyczne.

  💌 pozdrawiamy, Wasze Fundacja Bądź i Słoneczniki 🌻

  Zdjęcie aktualizacji 114 892

Komentarze


 • Tatiana Dmytruk - awatar

  Tatiana Dmytruk

  27.02.2023
  27.02.2023

  З днем народження 😘 До перемоги!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.12.2022
  08.12.2022

  Chce kaczuchaaaa 😅

36 983 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 276 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Maria Beburia - awatar

Maria Beburia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 276

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
120
Szymon M - awatar
Szymon M
120
Chaos - awatar
Chaos
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adam Ptaszyński - awatar
Adam Ptaszyński
50
Ola Kowalczyk - awatar
Ola Kowalczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
120

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij