Zbiórka Sonia prosi o wsparcie... - zdjęcie główne

Sonia prosi o wsparcie...

1 468 zł  z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób

Oczy są zwierciadłem duszy. Wygląda na to, że ONA ma bardzo starą duszę... Kiedyś musiała być pięknym, wzbudzającym powszechny zachwyt psem. Dziś jest wychudzona, wystraszona i przygnieciona życiowymi doświadczeniami. Ma już osiem lat. To zbyt dużo, aby znaleźć dom. W kolejce do dobrego domu, czekają przecież młodsi, ładniejsi, bez zbędnego bagażu doświadczeń.
W jej oczach dostrzegliśmy to, co zobaczyliśmy w oczach Kassi [*]. Tak bardzo ją przypomina, są do siebie podobne. Od śmierci Kassi do Przystani dołączyło wiele psów, ale żaden nie wypełnił pustego miejsca po niej… Ona ma to samo spojrzenie, co Kassi, takie znajome…Ona mieszkała w ogromnym schronisku, setki kilometrów od nas. Nie radziła tam sobie. Z każdym dniem, coraz bardziej pogrążała się w swoim świecie… To był ostatni moment, aby dać jej dom, aby mogła spróbować innego życia, aby nie odcięła się całkowicie od świata zewnętrznego. Nie ma się co dziwić. Wiele psów tak reaguje na życie w schronisku. Tam gdzie trzeba siły, chęci i pewności siebie starsze, łagodne psy nie radzą sobie. Przyjechała do nas. Odpoczywa po długiej podróży. Jadła szybko, jakby się bała, że ktoś jej zabierze… kiedy zjadła to zasnęła głęboko. Jakby odsypiała nie tylko męczącą podróż… ale też cierpienie, strach i cały stres, który jej towarzyszył przez ostatnie lata. Jest bardzo słabiutka, zrobi kilka kroków i odpoczywa. Przyjechała do nas z drugą, niepełnosprawną sunią. Są dla siebie wszystkim. Nie można ich rozdzielać, bo jedna wyje za drugą. Mają tylko siebie. Na wspólnym spacerze, sunia zaczęła się uśmiechać. Mamy nadzieję, że już wie, już czuje, że od dziś zaczęło się dla niej nowe życie.
Potrzebujemy dla niej kilku rzeczy, potrzebuje też grosza na wizytę u weterynarza. Bardzo prosimy o pomoc.
 

Zdjęcie opisu zbiórki Sonia prosi o wsparcie...Zdjęcie opisu zbiórki Sonia prosi o wsparcie...Zdjęcie opisu zbiórki Sonia prosi o wsparcie...

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.07.2018
  21.07.2018

  w 17-te urodziny Przystani <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.04.2017
  03.04.2017

  Jak się ma Sonieczka? Pozdrowienia dla opiekunów

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.02.2017
  04.02.2017

  Urodziny Dorci :-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.11.2016
  21.11.2016

  Oby żyła sobie zdrowo. Moja starowinka już coraz słabsza

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.10.2016
  03.10.2016

  chciałabym dowiedzieć się jak się ma sunia i czy można jej coś przesłać

  • Fundacja Przystań Ocalenie Organizacja Pożytku Publicznego - awatar

   Fundacja Przystań Ocalenie Organizacja Pożytku Publicznego - Organizator zbiórki

   07.10.2016
   07.10.2016

   Dziękujemy za pomoc :) Sonia wciąż bardzo wystraszona ale powoli sie do nas przekonuje, apetyt jej dopisuje, uwielbia smakołyki. Oczywiście mozna cos przesłać, sunia nie ma nic swojego wiec będziemy bardzo wdzięczni za każda pomoc. Jeszcze raz bardzo dziękujemy <3

1 468 zł  z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób

Wpłaty: 51

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
36
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
12
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
33
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Marta Kubiak - awatar
Marta Kubiak
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij