Zbiórka Sorry - gdzie twój dom? - zdjęcie główne

Sorry - gdzie twój dom?

2 282 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby

Drodzy przyjaciele schroniskowych psiaków!
Mam na imię Kasia i jestem wolontariuszką w Schronisku w Korabiewicach. Mój podopieczny to Sorry*. Czuję się za niego odpowiedzialna i chcę dla niego jak najlepiej. Bardzo chciałabym mu znaleźć odpowiedzialny dom, ale póki to się nie stanie chcę dla niego dobrych warunków w schronisku.

Udało już mi się zebrać fundusze na utwardzenie podłoża w jego boksie w ramach akcji #sucheboksy (bardzo Wam wszystkim wspierającym dziękuję!). Nie będzie brodził w błocie.
Teraz mam pomysł postawienia domku (jaki mają niektóre psiaki w schronisku), aby ów domek lepiej zabezpieczał go przed śniegiem, wiatrem, opadami...namiastka domu, w którym będzie się czuł bezpiecznie, będzie spokojniejszy. Domek lepiej izoluje również od hałasów w schronisku, pozwala się psom wyciszyć. W lato rzuca w boksie więcej cienia, a lato w schronisku jest strasznie trudne.  A Sorry ma do tego krótką sierść.
Nie stać mnie, aby wyłożyć pieniądze na domek, ale ze swojej strony oferuję:
- przygotowanie podłoża pod domek (praca fizyczna w schronisku - trzeba wyrównać teren i ułożyć kostkę)
- dopilnować stawiania domku i rozliczenia się ze zbiórki (przedstawienie faktury, zdjęc i filmów z realizacji - stawia stolarz lub zakupię domek w markecie budowlanym)
- przygotowania na domek tabliczki typu " Dar od przyjaciół Sorrego".
Wszystko zobaczysz w Aktualnościach do tej zbiórki.
Oczywiście, gdy Sorry znajdzie dom stały, to sam domek drewniany będzie dla innych podopiecznych.

Co Ty możesz dać? Fundusze na materiał,y a także zachęcanie przyjaciół i członków rodziny do wzięcie udziału w tej akcji.

Potrzebne jest 2200 zł: domek- https://www.leroymerlin.pl/architektura-ogrodowa/domki-altany-i-wiaty/domki-ogrodowe-i-narzedziowe/domek-narzedziowy-caro-264-x-262-cm-stelmet,p97459,l1914.html?fbclid=IwAR1OBqus0d1r8lvHOvZCue5f59iuIKGP7ymUUwvc6sPmXlKmMM4EASlER3U 1900, betonowe podkłady-300 (ok 7zł szt, kupujemy do schroniska wiekszymi transportami, ze wzgledu na minimalizacje kosztow)

To jak, pomożecie?:) Każdy grosz się liczy!


Za komunikację akcji, rozliczenie oraz stawianie  - czyli koordynację całości odpowiada po stronie schroniska ja czyli WoloKasia (Kasia Filipczuk).

PS. Dołącz również do grupy facebookowej https://www.facebook.com/groups/fotokorabiewice/ - by dowiedzieć się więcej na temat Korabek.

 A to backstage stawiania wcześniejszych domków:


AKTUALIZACJA - DZIĘKUJĘ!

Aktualizacje


 • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

  Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona

  10.01.2019
  10.01.2019

  Bardzo dziękuję za Wasze wsparcie! Wszystko się udało i domek stanął w grudniu! Jesteście niesamowici i bardzo Wam dziękuję za wspacie! <3

  Zdjęcie aktualizacji 24 142

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.11.2018
  28.11.2018

  Powodzenia życzy egzekutor 😉

2 282 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby

Wpłaty: 62

Agata - awatar
Agata
20
Karla - awatar
Karla
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
ANNA ŻYWICKA - awatar
ANNA ŻYWICKA
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Brawo Kasia zrobiłaś to :) - awatar
Brawo Kasia zrobiłaś to :)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paulina - awatar
Paulina
20
Chrzan - awatar
Chrzan
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij