Zbiórka Mocznica- choroba zabiera Nazira - miniaturka zdjęcia

Mocznica- choroba zabiera Nazira

Zbiórka Mocznica- choroba zabiera Nazira - zdjęcie główne

Mocznica- choroba zabiera Nazira

180 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 


Jest źle :( jest bardzo źle :( 

Nazir trafił pod naszą opiekę zimą rok temu. Przez ponad tydzień koczował pod wiejskim sklepem. Nikt go nie kojarzył, pomimo ogłoszeń nikt nie szukał. Pies był wycieńczony, głodny, zaniedbany. 
Natychmiast trafił do naszej lecznicy, która zdiagnozowała u psa nieuleczalną niewydolność nerek - mocznicę. Pies miał bardzo złe wyniki badań. Znaleźli się jednak wspaniali ludzie, którzy przyjęli Nazira pod swój dach do domu tymczasowego, dając mu miłość, ciepło i bezpieczeństwo. Nazir jest systematycznie badany, je specjalistyczną karmę wszystko po to aby zapewnić mu najlepszy możliwy komfort w tej wyniszczającej organizm chorobie.


Niestety od 17 lipca stan Nazira zaczął się dramatycznie pogarszać. Brak apetytu, biegunka, wymioty, bolesność brzucha, apatia. Od tego czasu Nazir jest non stop pod opieką weterynarzy. Zastosowano kroplówki, leki, systematycznie wykonywana jest morfologia, badania moczu, pomiar ciśnienia krwi. Niestety wyniki Nazira są nadal bardzo złe... Utrzymuje się wysoki poziom mocznika i kreatyniny.


Jesteśmy w stałym kontakcie z lecznicą i opiekunami Nazira tak aby niczego nie przeoczyć... Od  17 lipca do chwili obecnej za leki, wielokrotne badania moczu, krwi itp mamy ponad 2000zł rachunku... 

Niestety obecny stan Nazira wskazuje na to, że to nie koniec i rachunek będzie wzrastał. Do złego stanu zdrowia dołączył jeszcze jeden problem. Na przestrzeni ostatnich 2 tygodni pojawiła się bolesność i kulawizna w tylnych łapach...


Nie poddajemy się łatwo i wierzymy całym sercem, że Nazir też będzie dzielnie walczyć. Prosimy Was o ciepłe myśli i wsparcie finansowe ponieważ jest nam ono teraz bardzo potrzebne.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
180 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 5

Małgorzata G - awatar
Małgorzata G
30
Kati - awatar
Kati
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij