Zbiórka Czy można żyć w takim upodleniu? - miniaturka zdjęcia

Czy można żyć w takim upodleniu? Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Czy można żyć w takim upodleniu? - zdjęcie główne

Czy można żyć w takim upodleniu?

725 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Nie można pozwolić na to, by te trzy istotki żyły w takim upodleniu, głodzie, toczone przez pchły i robale. Dzielna mama i jej dzieciaki właśnie są odbierane i trafią pod naszą opiekę do hotelu. Nie, nie jest nam łatwo co chwilę prosić Was o wsparcie, nie jest nam łatwo pozyskiwać środki, ale czy ktoś mówił, że będzie łatwo? Nie. Nie mówił nam też ile radości sprawi nam ta pomoc, więc popatrzmy razem w przyszłość, pomóżmy tym psom. My już widzimy uśmiechy na ich paszczach i czujemy w sercach radość.


Będziemy potrzebować środków na wszystko: transport, profilaktykę, kastracje, utrzymanie... być może leczenie. Wierzymy, że nie zostawicie nas samych!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • SOS HUSKY - awatar

  SOS HUSKY

  16.06.2017
  16.06.2017

  Dzielna mama dostał na imię SIGI ;)

  Zdjęcie aktualizacji 5 650

Komentarze


 • Agnieszka S - awatar

  Agnieszka S

  12.05.2017
  12.05.2017

  Powodzenia <3

  • SOS HUSKY - awatar

   SOS HUSKY - Organizator zbiórki

   12.05.2017
   12.05.2017

   Dziękujemy bardzo <3

725 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 24

Magda Szymanska - awatar
Magda Szymanska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iwona Bednarek - awatar
Iwona Bednarek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Grzegorz - awatar
Grzegorz
10
Wojciech Markiewicz - awatar
Wojciech Markiewicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
AMaria - awatar
AMaria
20
Patrycja Droździk - awatar
Patrycja Droździk
20
Magda Kuśmierska - awatar
Magda Kuśmierska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij