Zbiórka I zostań z nami.. - miniaturka zdjęcia

I zostań z nami..

Zbiórka I zostań z nami.. - zdjęcie główne

I zostań z nami..

3 100 zł z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciły 102 osoby w ciągu 3 dni.
Wpłać teraz
 
Anna Kubica - awatar

Anna Kubica

Organizator zbiórki

Kiedy przyjechałam do Sparka, do lecznicy weterynaryjej pękło mi serce. 

Widziałam kota, który się dusi, który ma tyle płynu, że aż uciska płuca. Widziałam kota, który niewiadomo z jakiego powodu dalej ma tak wielką siłe. Przecież nie ma domu, nie ma miłości, jest niczyj i gaśnie. 

Był niewidzialny 2 lata swojego bezdomnego życia i dziś ktoś go widzi, wy, my.. 

Dopiero co się poznaliśmy a już postanowione razem z jego nowym opiekunem Anią- ratujemy go.

Otrzymał imie jak wiecie Spark, Iskierka, mała nasza Iskierka.. Spark oprócz fip ma białaczke, jego wyniki wlasnie skoczyły do góry od momentu wyzszej dawki, Spark potrzebuje dwóch tygodni przedłużenia na wyższej dawce aby pokonac dwie choroby.

Skończenie terapii teraz najpewniej skończyłoby się nawrotem choroby, na który naprawde nikt nie ma pieniędzy i jeśli można go uniknąć, to trzeba wybrać takie rozwiązanie.

Duża dawka dla kota 5kg daje nam niewyobrażalną sume, po raz kolejny łamiącą serce, po raz kolejny wpychającą w cholerną bezradność bo jakby tego było mało to mamy zaledwie 5 dni na uzbieranie potrzebnej kwoty.

Musi stać się dla niego cud.

Cud jak w tamtym dniu, trzy miesiące temu. 

Kiedy ta mała bura Iskra zaświeciła dla kogoś tak jasno, że bez jej światła życie już nigdy nie będzie takie samo.

Spark to rodzina, rodzina Ani i jej córki, Spark to dzielny wojownik, który wbrew wszystkiemu co go dobija i podgryza żyje i jest tak szczęśliwy.. 

Nie można go zostawić, ludzie pomóżmy, zatrzymajmy to, wyleczmy, całe ponad 80 dni zastrzyków i walki, całe ponad 80 dni nowego życia tego kotka NIE MOŻE iść na marne.Ja już nie proszę, ale błagam o pomoc dla nich, Spark oddał swoje serce dla ludzi i nawet do Pani Weterynarz przytula się na wizytach. 


Kochający wszystkich.

Wdzięczny.

Nie do złamania.

O to walczymy. O niego.

Spark przyjmuje obecnie AŻ 3ml leku według wyższego stężenia, według niższego to 4ml.. koszta są niewyobrażalne.. Wiecie jak droga jest jedna ampułka 5ml, a nam nawet nie starcza na dwa dni..


Pełna historia naszego wojownika jest w poprzedniej zbiórce:

https://pomagam.pl/spark

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Anna Kubica - awatar

  Anna Kubica

  02.08.20
  02.08.20

  Kochani gdyby ktoś pomimo wstawienia niepowazalnego wyniku pcr z płynu i badań krwi miał jakiekolwiek wątpliwosci postanowilismy rowniez udostępnić zaświadczenie weterynaryjne o diagnozie naszego Sparka. Dziękujemy Wam pięknie za okazane serca i pomoc w tej drodze!

  Zdjęcie aktualności 53 322

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.08.20
  02.08.20

  Bądź dzielny 🐈

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.08.20
  02.08.20

  Trzymaj się 👍

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.08.20
  02.08.20

  ❤❤❤

 • Michał Kamiński - awatar

  Michał Kamiński

  01.08.20
  01.08.20

  Walcz kotku... 🙂

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.08.20
  01.08.20

  Walcz Iskierko.

3 100 zł z 5 500 zł (Cel)
Wpłaciły 102 osoby w ciągu 3 dni.
Wpłać teraz
 
Anna Kubica - awatar

Anna Kubica

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 102

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcela - awatar
Marcela
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka Walaszczyk - awatar
Agnieszka Walaszczyk
10
MAŁGORZATA marczewska - awatar
MAŁGORZATA marczewska
20
Gabi - awatar
Gabi
20
Joanna Rzyp - awatar
Joanna Rzyp
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij