Zbiórka Na transport sparaliżowanego psa - zdjęcie główne

Na transport sparaliżowanego psa

2 220 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób

Pilnie potrzebujemy zebrać na transport sparaliżowanego psa z tego postu:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2235929289986503&id=1684016701844434

Nie opisujemy jego historii, bo wszystko jest zawarte w poście. Psiak spod Bielska Podlaskiego musi dojechać do Bielska Białej do kliniki Roch-Vet.
Transport płatny, zorganizowany bardzo szybko na już, bo nie ma na co czekać.
Każdy dzień jest na wagę złota, a pies już w takim stanie jest co najmniej dwa miesiące zdaniem weta. Dlatego też została podjęta decyzja o płatnym transporcie.
Transport wyruszy z Warszawy, do Bielska Podlaskiego i kierunek Bielsko Biała potem powrót do Warszawy.

Psiak znajdzie się w Klinice Roch-Vet pod opieką najwspanialszej Fundacji dla szczeniąt Judyta, która to ma olbrzymie doświadczenie z niepełnosprytkami.
Po dojechaniu psiaka na miejsce, gdy znajdzie się już pod opieką fundacji będzie uruchomiona kolejna zbiórka na jego rehabilitację. Psiak ma szansę na chodzenie rdzeniowe.

POMÓŻCIE mu dojechać do specjalistycznej kliniki, która podejmie się rehabilitacji i walki o psa. 

Aktualizacje


 • Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady - awatar

  Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

  09.11.2018
  09.11.2018

  Dziękujemy za wpłaty ! Gucio od dziś tj. 9.11 jest w drodze do Kliniki Roch Vet i przechodzi pod opiekę Fundacji dla szczeniąt Judyta.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.11.2018
  08.11.2018

  <3

2 220 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób

Wpłaty: 39

Łukasz - awatar
Łukasz
100
Dominika Sobolewska - awatar
Dominika Sobolewska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
BEATA - awatar
BEATA
50
Aleksandra Olszewska - awatar
Aleksandra Olszewska
50
Teresa - awatar
Teresa
20
Kasia Mokronos dolny - awatar
Kasia Mokronos dolny
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
LADY FITNESS MYŚLENICE - awatar
LADY FITNESS MYŚLENICE
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij