Zbiórka Zakup specjalistycznej karmy - zdjęcie główne

Zakup specjalistycznej karmy

3 117 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Radzia Tatarczyk - awatar

Radzia Tatarczyk

Organizator zbiórki

Jestem opiekunem Samorządu Uczniowskiego działającego przy Zespole Szkół Muzycznych im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie. Na początku każdego roku szkolnego ustalamy plan działań, w którym zawsze jest miejsce na akcje charytatywne, tym razem młodzież zaproponowała wsparcie dla zwierząt. Za zgodą dyrekcji Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie oraz po rozeznaniu bieżących, pilnych potrzeb utworzyliśmy zbiórkę pieniędzy na zakup specjalistycznej, hypoalergicznej, wysokobiałkowej karmy dla psów i kotów.  W Schronisku aktualnie przebywa 187 sierotek, są to głównie zwierzęta ze smutną przeszłością, porzucone, często krzywdzone przez złych ludzi, schorowane, w podeszłym wieku... dzięki takiemu miejscu jak Schronisko znajdują bezpieczne miejsce, pełną miskę i opiekę. Kontakt z wolontariuszami daje namiastkę normalności, ale do pełni szczęścia potrzebny jest CZŁOWIEK, który ofiaruje im swój czas i podzieli się kawałkiem kąta w domu otaczając bezwarunkową MIŁOŚCIĄ. W moim domu i sercach mojej rodziny znalazło się 3 lata temu miejsce dla psiaka z Gilowej, dlatego propozycja moich uczniów wsparcia dla tej konkretnej instytucji, osobiście bardzo mnie ucieszyła. ADOPTUJ psa lub kota, a jeśli nie możesz wesprzyj naszą zbiórkę-

POMÓŻ NAKARMIĆ BEZDOMNE ZWIERZĘTA W NASZYM MIEŚCIE!

Wszystkim osobom, które zdecydują się wesprzeć naszą zbiórkę z całego serca DZIĘKUJEMY w imieniu podopiecznych Schroniska i jednocześnie zapraszamy na przygotowany przez naszych uczniów koncert charytatywny "Daj Głos!" - będzie to wydarzenie online 20.05.2021r. godzina 19:00, podczas, którego będziemy zachęcali również do innych form wsparcia beneficjentów naszej akcji. Szczegóły wkrótce - ! Z A P R A S Z A M Y !

Aktualizacje


  • Radzia Tatarczyk - awatar

    Radzia Tatarczyk

    18.05.2021
    18.05.2021

    KONCERT ONLINE ZAPRASZAMY

3 117 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Radzia Tatarczyk - awatar

Radzia Tatarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 46

Martyna K - awatar
Martyna K
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anka P - awatar
Anka P
20
Graham - awatar
Graham
10
RYSZARD RAUCHUT - awatar
RYSZARD RAUCHUT
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Artur Góra - awatar
Artur Góra
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij